فهرست
روزنه امید در کرار/ آرامش 13
روزنه امید در کرار/ آرامش 13

روزنه امید در کرار/ آرامش 13

آی‌اسپورت- نقش کرار جاسم در برد مهم تراکتورسازی برابر پیکان، پاس‌های زیبایی که او در نقش بازیساز برای هم‌تیمی‌ها فرستاد و آرامش روحی و روانی او، برای قلعه‌نویی بسیار مهم خواهد بود. حالا سرمربی تراکتور یک کرار آرام، گوش به فرمان و البته خلاق را در اختیار دارد که به طور پیوسته پیشرفت خوبی را داشته است. البته که این رفتار و آمادگی او نیاز به تداوم دارد تا خیال سرمربی پرشورها را از بابت پست شماره 10 راحت کند.

بعد از کوچ رفیعی به جمع سرخ‌های پایتخت، رقیب مستقیم قهرمانی‌ تبریزی‌ها، نگرانی‌ها درباره جانشین او بسیار زیاد شده بود و در عمل هم تیم قلعه‌نویی در دور برگشت نشانی از آن تیم جذاب و پرهیجان دور رفت نداشت. اما حالا آهسته آهسته کرار به سطح آمادگی موردنظر قلعه‌نویی می‌رسد. او که تا همین چند هفته پیش و قبل از شروع نیم فصل دوم به بی‌انضباطی‌هایش ادامه داده بود، با تدابیر قلعه‌نویی حالا روی آرام‌اش را به تراکتورسازان نشان داده و هفته به هفته آمادگی فنی‌اش را هم بیشتر از گذشته به نمایش می‌گذارد. شاید اگر روند کرار ادامه‌دار باشد و بیش از این‌ها خودش را نشان دهد، دیگر قلعه‌نویی برای جذب هافبک بازیساز احساس نیاز نکند.

۲۶ ۳  
آی اسپورت
2017-01-22 21:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
حبیب
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۴۲
درود بر شماره 13 دوست داشتنی...
هنوز تشویقهای چند سال پیش کرار کرار کرار...
جاسم کرار یادمان نرفته و باز هم تکرار خواهیم کرد...
اذري
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۱۴
با احترام به اف 14 بهترين بازيكن ميدان در بازي پيكان كرار بود
۲
مهدی مرندی
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۰۷
به نظرمن اگه کراربرای این نیم فصل حاشیه ها بگذاره کناروفقط وفقط به فکربازیسازی ودادن پاسهای (بادام ایچی)به دیگر بازیکنان تراکنورباشه مطمئن باشه که بهترین بازیکن نیم فصل لیگ برترخواهدبود.وما هم طرفداران پرشورتراکتوربه قول حبیب اقا همون تشویقهای قبلی (کرار کرار کرار جاسم کرار.....)را دریادگاربه همراه تشویق دیگربازیکنان باغیرت تراکتورسرخواهیم داد.به امیدقهرمانی تراکتور درهردوجام
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر