فهرست
لجبازی روبین کازان با حقیقی: 10 میلیارد تومان برای رضایتنامه!
لجبازی روبین کازان با حقیقی: 10 میلیارد تومان برای رضایتنامه!

لجبازی روبین کازان با حقیقی: 10 میلیارد تومان برای رضایتنامه!

آی اسپورت - علیرضا حقیقی در لیگ جزیره؟ این خبری است که از چند روز قبل در رسانه ها منتشر شده و گویا دروازه بان اول تیم ملی فرصت بازی در یکی از معتبرترین لیگهای فوتبال جهان را بدست آورده اما به نظر می رسد که علیرضا کار راحتی برای جدایی از روبین کازان و رفتن به لیگ انگلیس نداشته باشد. سایت خبر آنلاین درباره این ماجرا نوشته: حقیقی به لندن سفر کرد و با دو باشگاه پای میز مذاکره نشست. یکی از این باشگاهها در لیگ برتر حضور دارد و باشگاه دیگر در لیگ دسته اول. علیرضا در سفری که به انگلیس داشت با مدیران این دو باشگاه دیدار و گفت و گو کرد. قرار شد این دو باشگاه هم درخواست خود را به روبین ارایه بدهند و از مبلغ رضایتنامه او مطلع شوند. 
خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که باشگاه روسی به محض پاپیش گذاشتن انگلیسی ها، شرایط عجیب و غریبی برای جدایی گلر ایرانی اش گذاشته است. در اولین روز مذاکرات آنها گفتند حقیقی را به عنوان دروازه بان دوم می خواهند و رضایتنامه اش را صادر نخواهند کرد. پس از آن، روس ها نظرشان را عوض کردند و گفتند اگر بتوانند بازیکن جدیدی جذب کنند، حقیقی را آزاد می کنند. ولی این پایان کار نبود. باشگاه روبین کازان در ادامه رقمی را برای رضایتنامه حقیقی درخواست کرد که عجیب و غریب بود؛ بالای 10 میلیارد تومان! انگلیسی ها حاضر نیستند چنین پولی بابت پول رضایتنامه حقیقی بدهند چون می دانند باید دستمزد هفتگی یا ماهیانه هم به این بازیکن بدهند. روبین در ابتدا رقمی به مراتب پائین تر برای رضایتنامه می خواست اما تا بوی پول و پیشنهاد خوب به مشام رسید، سریعا تغییر موضع داد و به ناگهان رقم رضایتنامه حقیقی را چند برابر کرد. دروازه بان ایران در 24 ساعت گذشته مذاکرات زیادی را با این باشگاه روسی انجام داده است.
این باشگاه که چندی پیش کارش با سردار آزمون به مشکل خورد و در پایان به خاطر دخالت جمهوری تاتارستان مجبور شد قرضی این بازیکن را به روستوف بدهد، گویا قرار است به خاطر رفتارهای سردار، از حقیقی انتقام بگیرد! سخت گیری بیش از حد آنها برای فروش این بازیکن غیر طبیعی بوده و حتی باعث تعجب حقیقی و مدیر برنامه هایش شده است. در هر صورت نقل و انتقالات اروپا امشب به پایان می رسد و حقیقی دیگر زمان زیادی برای توافق با این باشگاه روسی ندارد. او امیدوار است روس ها در مذاکرات کوتاه بیایند و در انگیس هم اتفاقاتی که باب میلش است بیفتد.


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-31 07:37:28
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴، ۰۹:۰۲
یعنی عاشق خبر‌آنلاین و خبرورزشی هستم که هر کسی که کیروش بهش بازی می‌ده رو سعی می‌کنن بزرگ کنن! بابا یارو تو لیگ روسیه به زور بازی می‌کنه! الان کدوم تیم لیگ برتری اومده با این سر میز مذاکره نشسته! اونم توی لندن! اونا که همه‌شون دروازبان هشتمشون هم از این خفن‌تره!
مهرداد
دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴، ۱۳:۱۴
من موندم تو این دسته بیل چی دیددن که ما نمیبینیم ؟ از گلر های لیگ خودمونم خیلی پایینتره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر