فهرست
سوال روز: حاج صفی به دفاع چپ برمی‌گردد؟
سوال روز: حاج صفی به دفاع چپ برمی‌گردد؟

سوال روز: حاج صفی به دفاع چپ برمی‌گردد؟

آی اسپورت-  شاید در نگاه اول، خیلی ها توقع داشتند این بازیکن به بوندس لیگا منتقل شد و به پیشنهادی از بوندس لیگای دو پاسخ مثبت ندهد اما قرار گرفتن در فضای یک باشگاه اروپایی و نمرین های مدرن و بازی های منظم، شاید همان چیزی بوده که احسان در این مقطع به آن نیاز داشته است. سوال اصلی اما به پست بازی او در تیم تازه اش برمی گردد. آنطور که از گزارش های وبسایت باشگاه آلمانی برمی آید، آن ها حاج صفی را به عنوان دفاع چپ خریده اند.

حاج صفی در اولین روزهای بازی در سپاهان، هافبک بود و چندین سال در همین پست برای سپاهان و تراکتورسازی بازی کرد اما در زمان حضور افشین قطبی در تیم ملی به پست دفاع چپ رفت و برای مدتی نیز در سپاهان تبدیل به مدافع سمت چپ خط دفاعی شد. شکوفایی دوباره احسان اما در پست هافبک رقم خورد. او در میانه میدان ایران در جام جهانی خوش درخشید و با حفظ پست هافبک میانی در جام ملت ها، در این فصل در سپاهان نیز به بازیکنی آزاد و رو به جلو در خط هافبک تبدیل شد و در چند هفته ابتدایی فصل، بهترین بازیکن لیگ برتر لقب گرفت.


بازگشت دوباره به پست دفاع چپ، اتفاق مثبتی برای حاج صفی به شمار نمی رود. او هیچوقت در آن نقطه از زمین، در بهترین فرم ممکن نبوده و بعید به نظر می رسد برای تیم جدیدش نیز مدافع چپ موثری باشد. آیا آلمانی ها توانایی او در خط هافبک را کشف می کنند؟


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-08-31 15:54:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر