فهرست
گزارش/ چطور می توان در اولدترافورد ایکس باکس بازی کرد؟
گزارش/ چطور می توان در اولدترافورد ایکس باکس بازی کرد؟

گزارش/ چطور می توان در اولدترافورد ایکس باکس بازی کرد؟

آی اسپورت- در بازی یونایتد مقابل نیوکاسل یک هوادار در حالی که بازی را تماشا می کرد، یک دسته بازی ایکس باکس در دست داشت. عکسی از او در توییتر منتشر شد و همه را متعجب کرد که چه کاری می توان با ایکس باکس در ورزشگاه کرد.

اما گل خبر داده که این فرد اد سیرس، آنالیزور اوپتا است و برای کمپانی آنالیز دیتای کایرون هگو کار می کند. او بازی همه باشگاه های لیگ برتر را از وزشگاه تماشا می کند و از این دسته بازی برای انتقال آمار مربوط به بازی تیم ها استفاده می کند. او در این باره گفته:«وقتی در ورزشگاه بودم بارها صدای گوشی ام درآمد و من توجهی به آن نداشتم چون تمرکزم روی بازی بود. بعد از آن متوجه شدم که عکسم در توییتر قرار گرفته و البته خیلی هم محبوب شده است. حتی خبرنگار نورثرن اکو که عکس مرا در توییتر گذاشته بود از من معذرت خواهی کرد. اما این اتفاق در همه بازی های لیگ برتر می افتد و خیلی مهم است. برای کسانی که نمی دانند من چه می کنم خیلی عجیب است. من اما از کارم لذت می برم. واقعا چند نفر هستند که همه بازی های لیگ  برتر  را برای شغلشان نگاه می کنند؟ آن هم از داخل استادیوم».کد خبر 9404
  ۳  
آی اسپورت
2015-08-31 16:41:58
نظر دهید
۳ نظر
امیرعلی پرهمت
دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴، ۲۰:۴۱
دقت کن اینجا اولترافورده ؟
Afshin
دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴، ۲۰:۴۳
ییعنی‌ شما واقعا الکسیس سانچز به این گندگی رو نمیشناسید و فرق لباس آرسنال با یونایتد رو متوجه نمیشید؟ یعنی‌ سایت شما در زمینه سوتی به حد فاجعه رسیده متأسفانه.
مهدی
دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۱۹
در بازی آرسنال با نیوکاسل
نه یونایتد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر