فهرست
یادداشت/ خامس و بیل، بهتر از رونالدو
یادداشت/ خامس و بیل، بهتر از رونالدو

یادداشت/ خامس و بیل، بهتر از رونالدو

 بن هیوارد
 خامس رودریگس و گرت بیل که در بازی با خیخون درخشیدند، هر دو جای پیشرفت دارند. خامس در بازی اول در ترکیب اصلی نبود و بیل هم که مدت ها در بازی ها هو می شد. اما در بازی با خیخون هر دو درخشیدند. بعد از 94 ثانیه بیل با سر  برای تیمش گل زد تا بنیتس در برنابئو احساس خوبی پیدا کند. اما این گل به خاطر سانتر زیبا و کات دار خامس بود. ستاره اهل امریکای جنوبی در همان بازی یک ارسال زیبای دیگر هم برای تونی کروس داشت که تبدیل به گل شد.
حرکت ترکیبی خامس و بیل در ادامه بنزما را در موقعیت گلزنی قرار داد. به طور اتفاقی این گل 94 ثانیه بعد از شروع نیمه دوم زده شد. 2 دقیقه  بعد هم نوبت خود خامس بود که گل بزند. در دقایق پایانی هم گرت بیل به تنهایی درخشید و آخرین گل تیمش را زد.
بنیتس بعد از این بازی با سوالاتی رو به رو بود. چرا برای بازی اول به خامس بازی نداده است؟ آیا به پست آزادانه ای که به بیل داده اعتماد دارد؟
او شدیدا سعی دارد نشان دهد که مربی تدافعی نیست. اگر این طور باشد قطعا خامس باید در بازی های دیگر هم از ابتدا در ترکیب قرار گیرد. ایسکو بازیکن فوق العاده ای است و خیلی از تیم های دنیا آرزوی  داشتنش  را دارند. اما ستاره کلمبیایی نشان داد که در حال حاضر بهترین بازی ساز مادرید است.
 

بیل هم همین طور. اگرچه اخیرا با او برخورد خوبی نمی شود و در بسیاری از بازی ها هواداران او را هو می کنند. روز پنج شنبه او اولین مصاحبه اش به زبان اسپانیایی را هم انجام داد و گفت که دوست دارد به تیمش کمک کند.
 
اما نکته این بازی رونالدو بود که می توان از او به عنوان «ناکام محض» یاد کرد. ستاره پرتغالی در رقابت های این فصل هنوز هیچ گلی نزده است و در این بازی هم روز آرامی را گذراند. البته نوبت گل های او هم می رسد، همیشه  همین طور بوده است. اما بهترین خبر برای بنیتس این است که بیل و خامس در بهترین دوران آمادگی به سر می برند. اگر این دو به این شکل ادامه دهند، می توان در فصل 16-2015 به مادرید خیلی امیدوار بود. کد خبر 9404
     
آی اسپورت
2015-08-31 18:42:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر