فهرست
گزارش تمرین تیم ملی/ کروز داور شد
گزارش تمرین تیم ملی/ کروز داور شد

گزارش تمرین تیم ملی/ کروز داور شد

آی اسپورت- تیم ملی عصر امروز تمرین خود را در زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزار کرد. تیم ملی از فردا به محل کمپ تیم‌های ملی برمی‌گردد. طبق برنامه قراراست ملی‌پوشان شنبه ابتدا به امارات و سپس به سمت هند پرواز کنند. گزارشی از تمرین امروز تیم ملی را می‌خوانید:

-قبل از آغاز تمرین اعضای کادر فنی تیم ملی خود را به چمن ورزشگاه ازادی رساندند و مراحل تمرین را طراحی کردند.
- بازیکنان تیم ملی امروز یکدست لباس آبی‌رنگ به تن داشتند، گلرها لباس سبز و کادر فنی لباس خاکستری‌ رنگ به تن داشتند
-بازیکنان ابتدا به صورت اختیاری بدن‌های خود ا گرم کردند و سپس کار با توپ را آغاز کردند. و بعد هم به چند گروه تقسیم شدند و به بازی آقا وسط مشغول شدند. در ادامه بازیکنان در دو گروه مجزا استارت‌های کوتاه و بلند را زیر نظر مریپبیان تیم ملی تمرین کردند.
- دو دروازه‌بان تیم ملی از ابتدای کار با توپ از سایر بازیکنان جدا شده و زیر نظر دن گاسپار کارهای اختصاصی دروازه‌بانی را تمرین کردند. در این تمرین یک گلر در درون دروازه قرار گرفته و گلر دیگر با شوت‌های پیاپی او را گرم می‌کرد.
- در ادامه‌ی تمرینات ملی‌پوشان در زمینی کوجک‌تر از زمین اصلی فوتبال بازی کردند و هر کجا که نیاز به نکته‌ای بود کی‌روش تمرین را قطع می‌کرد و تذکرات لازم را به بازیکنان می‌داد. اوسیانو کروز قضاوت این بازی را برعهده داشت.
- در تمرین امروز همچون روز گذشته 21 بازیکن حضور داشتند و علیرضا حقیقی و احسان حاج‌صفی از فردا به جمع ملی‌پوشان اضافه خواهند شد.کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-31 22:25:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر