فهرست
شجاعی: از مجیدی و خلعتبری تعریف الغرافه را شنیدم
شجاعی: از مجیدی و خلعتبری تعریف الغرافه را شنیدم

شجاعی: از مجیدی و خلعتبری تعریف الغرافه را شنیدم

آی اسپورت- مسعود شجاعی که فصل قبل در تیم الشحانیه قطر حضور داشت امروز با تیم الغرافه‌ی قطر قرارداد امضا کرد و از این پس با بازوبند کاپیتانی این تیم در میدان حاضر خواهد شد. شجاعی بعد از امضای قررداد در کنفرانس مطبوعاتی این تیم حاضر شد. صحبت‌های شجاعی را می‌خوانیم:
"من خیلی خوشحال هستم که به یک باشگاه بزرگ و پرطرفداری آمدم و من به خاطر اینکه در فصل گذشته با تیم الشحانیه در لیگ ستارگان  حضور داشتم کاملا از امکانات و توانایی های تیم الغرافه اطلاع دارم علاوه بر این من از هم وطنانم که قبلا در این تیم بازی می کردند مثل فرهاد مجیدی،محمدرضا خلعتبری تعریف این باشگاه را شنیدم و من تمام سعی خود را انجام می دهم تا حضوری موفق در این تیم داشته باشم.
من تمرینات تیم الغرافه را دیروز کاملا مشاهده کردم و من خوشحالم که این تیم را انتخاب کردم قبل از اینکه این تیم را برای این فصل انتخاب کنم تمرینات و سطح بازیکنان این تیم را کاملا رصد کردم و فهمیدم که تیم کاملا آماده و در سطح فنی بالایی قرار دارد و به نظر من ما به عنوان یک مجموعه موفق در کنار هم می‌توانیم به موفقیت های زیادی برسیم.
من پیشنهادهای متعددی داشتم اما همچنان که گفتم باشگاه الغرافه باشگاهی دیرینه و توانمند است و این با اهداف من سازگار است امیدوارم با این تیم به موفقیت های دلخواهم برسم. من در فصل گذشته به همراه تیم ملی بودم و در لیست اسامی دعوت شده‌ها قرار داشتم به جز این اردوی کنونی تیم ملی که به خاطر نداشتن باشگاهی مشخص به این اردو دعوت نشدم اما اکنون با پیوستن به تیم الغرافه امکان دارد دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شوم."

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-01 00:18:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر