فهرست
فوری: محرومیت سنگین برای سرمربی نیوکاسل
فوری: محرومیت سنگین برای سرمربی نیوکاسل

فوری: محرومیت سنگین برای سرمربی نیوکاسل

آی اسپورت- پس از حرکت نامناسب این مربی 52 ساله در بازی با هال سیتی که قصد کله زدن به دیوید میلر هافبک هال سیتی را داشت، اتحادیه او را مجرم شناخت.

وی برای سه بازی از حضور در ورزشگاه خانگی تیمش محروم شده و همچنین برای چهاربازی حق نزدیک شدن به نیمکت تیمش را نیز ندارد.

اتحادیه فوتبال انگلیس همچنین مبلغ 60 هزار پوند جریمه برای این سرمربی در نظر گرفته است. اتحادیه به این جریمه و محرومیت نیز اکتفا نکرده و یک تذکر جدی نیز در پرونده اش ثبت خواهد شد.

در این رابطه باشگاه نیوکاسل بیانیه ای در سایت رسمی باشگاهش قرار داده و در آن اظهار داشته است:«باشگاه نیوکاسل و پاردو تصمیم اتحادیه را خواهند پذیرفت.»

سایت باشگاه از زبان پاردو نوشته است:«همانطور که قبلا گفته ام، عمیقا از این برخورد متاسف هستم و از اعماق قلبم از طرف های درگیر در این مساله عذرخواهی می کنم و قبول دارم رفتارم غیر قابل قبول بوده است.»

«من تنبیه امروز اتحادیه را که امروز اعلام شد خواهم پذیرفت و از همین لحظه تمام تمرکزم را روی آماده کردن تیم برای دیدار پایان هفته تیمم برای فولام خواهم گذاشت و این فصل را با قدرت تمام به پایان خواهم رسانید.»

پس از برد 1-4 نیوکاسل در برابر هال سیتی در روز اول مارس، باشگاه نیوکاسل به دلیل جنجال های به وجود آمده در بازی، پاردو را 100 هزار پوند جریمه کرد.

در این بازی در دقیقه ی 72 زمانی که توپ به نفع هال سیتی به بیرون رفت بازیکن "ببرها" و سرمربی نیوکاسل با هم درگیر شدند که در نتیجه ی این درگیری داور این مسابقه "کوین فرند" ، پاردو را به دلیل حمله کردن به بازیکن هال سیتی از بازی اخراج کرد.

این مربی می تواند تیمش را در دیدار 28 آوریل در برابر آرسنال هدایت کند.

فصل پیش نیز پاردو به دلیل درگیری و مشاجره با کمک داور دوبازی از همراهی تیمش محروم شد و همچنین به دلیل بحث با مانوئل پیگرینی سرمربی سیتی در ماه ژانویه  از اتحادیه تذکر گرفته بود.

     
آی اسپورت
2014-03-11 21:00:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر