فهرست
راه حل مشکلِ قرارداد دخیا: ترنسفر کسرایی به لالیگا!
راه حل مشکلِ قرارداد دخیا: ترنسفر کسرایی به لالیگا!

راه حل مشکلِ قرارداد دخیا: ترنسفر کسرایی به لالیگا!

آی اسپورت- بعدازظهر روز گذشته بود که پروسه طولانی مدت انتقال داوید دخیا به باشگاه رئال مادرید تمام شده تلقی شد تا ستاره سکونشین این روزهای تیم فان خال، به آرزوی دیرینه اش برای انتقال به سانتیاگوبرنابئو از همیشه نزدیک تر باشند. به نظر می رسید این ماجرا با انتقال کیلور ناواس به منچستریونایتد در جهت عکس به پایان خواهد رسد. گفته می شد گلر کاستاریکایی رئال در مادرید تست های پزشکی باشگاه منچستر را نیز پشت سر گذاشته است. درست در شرایطی که همه چیز آماده اعلام رسمی شده بود، یک خبر عجیب راه این جابجایی را مسدود کرد. ظاهرا منچستری ها مدارک گلر اسپانیایی را «یک دقیقه» دیرتر از زمان مقرر پایان نقل و انتقالات لالیگا به اسپانیا فرستاند و همین موضوع موجب شد فدراسیون فوتبال این کشور جلوی انتقال را بگیرد. اتفاقی که نمونه مشابه اش را نیز دو سال قبل در زمان به توافق رسیدن کوئنترائو با منچستریونایتد نیز دیده بودیم.
 


درباره ماجرای عجیب دخیا-ناواس، گمانه زنی های متعددی وجود دارد. برخی آن  را انتقام گیری اد وودوارد از رئال مادرید و شوخی آن با این تیم می دانند و بعضی های دیگر نیز معتقدند این یک سهل انگاری بوده و به ضرر یونایتد و دخیا تمام خواهد شد. جالب اینجاست که باشگاه های قدرتمند و درجه یک جهان، تنها به خاطر یک دقیقه از انجام یک انتقال بزرگ بازمی ماند تا ثابت شود قانون برای همه تیم ها برابر اجرا خواهد شد.

 

رئال و منچستریونایتد، داستان شب گذشته را به یوفا کشانده اند و در انتظار نظر نهایی اتحادیه فوتبال اروپا هستند. به نظر می رسد این مشکل تنها یک راهکار داشته باشد. استفاده از مدیران سازمان لیگ برتر فوتبال ایران!  آن ها  به جای تن دادن به این قوانین دست و پا گیر، می توانند در هر شرایطی انتقال هر بازیکنی را ممکن کنند و ساعت ها و روزها بعد از پایان نقل و انتقالات برای هر بازیکنی آی تی سی بگیرند. رئال و منچستریونایتد تنها در شرایطی موفق به انجام این ترنسفر دو طرفه خواهند شد که کسرایی همین حالا به فدراسیون فوتبال اسپانیا منتقل شود.

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-09-01 17:59:08
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر