فهرست
سال بد مهاجمان خارجی: 8 میلیارد بابت هیچی!
سال بد مهاجمان خارجی: 8 میلیارد بابت هیچی!

سال بد مهاجمان خارجی: 8 میلیارد بابت هیچی!

آی اسپورت - لیگ پانزدهم برای مهاجمان خارجی لیگ برتر خوب پیش نمی‌رود. فصل پیش ادینیو و لوسیانو پریرا جزو بهترین‌های لیگ بودند و آلویس نانگ که نیم فصل دوم به فولاد پیوست، آمار فوق العاده 9 گل در 14 مسابقه را بر جای گذاشت. همین موضوع، دیگر تیم‌های لیگ برتری را برای خرید مهاجمان خارجی وسوسه کرد. این فصل 5 تیم از 7 تیم مدعی لیگ برتر با مهاجمان خارجی قرارداد بستند و هیچکدام از آن‌ها در 5 بازی ابتدایی لیگ موفق به گلزنی نشده‌اند.
تراکتورسازی این فصل حمزه یونس بازیکن فصل پیش لودوگورتس را خرید و سرخابی‌های پایتخت سراغ آقای گل‌های آلبانی و هندوراس رفتند. یونس و پرو پییچ در تیم جدیدشان عملکرد بسیار ضعیفی داشته‌اند و بن‌سون جزو بازیکنان ترکیب اصلی پرسپولیس نیست. پریرا مهاجم گلزن فصل پیش سپاهان بخاطر یک مشکل قانونی محروم شده و آلویس نانگ در نفت، هنوز نتوانسته گلی برای این تیم بزند و بیشتر بازی‌ها نیمکت نشین بوده است.
این 5 مهاجم، مجموعا چیزی نزدیک به 8 میلیارد برای تیم‌های لیگ برتری هزینه داشته‌اند و هنوز در ازای این مبلغ، یک گل هم برای تیم‌هایشان نزدند. صدر جدول گلزنان لیگ برتر، در اختیار مهدی طارمی، مهرداد محمدی، حسن بیت سعید، احسان حاج صفی و داریوش شجاعیان است. با رفتن حاج‌صفی، مجموع قرارداد 4 مدعی فعلی آقای گلی لیگ به یک و نیم میلیارد هم نمی‌رسد!


کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2015-09-01 14:54:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر