فهرست
مایکل اوون : دستمزد فوتبالیست ها به همان اندازه ای است که باید باشد
مایکل اوون : دستمزد فوتبالیست ها به همان اندازه ای است که باید باشد

مایکل اوون : دستمزد فوتبالیست ها به همان اندازه ای است که باید باشد

آی اسپورت - مهاجم سابق تیم ملی انگلستان تاکید کرد که فوتبالیست ها کاملا لایق دستمزد هایشان هستند. لیست ثروتمند ترین بازیکنان فوتبال دنیا که دیروز توسط وبسایت گل منتشر شد شامل اعداد هیجان انگیزی بود!! کریستیانو رونالدو با 148 میلیون یورو ثروتمند ترین فوتبالیست دنیا است. پس از او مسی و اتوئو در رتبه های بعدی قرار گرفته اند.

حقوق فوتبالیست ها همواره رو به افزایش بوده است. برای مثال چندی پیش رونی با امضای قرار داد جدیدش 300 هزار یورو در هفته از یونایتد دستمزد خواهد گرفت.

مایکل اوون در وبلاگش نوشت: " صحبت ها و نگرانی هایی که این روزها پیرامون حقوق دریافتی فوتبالیست ها وجود دارد به نظرم تا حد زیادی غیر قابل قبول و غیر ضروری است.

اگر شما دارای توانایی های خاصی هستید، توانایی که می تواند چشم های بسیاری را در نقاط گوناگون دنیا به خود خیره کند، طبیعتا لایق این هستید که پول خوبی دریافت کنید.

کسی از این موضوع که یک ستاره پاپ استادیومی را برای کنسرتش اجاره کند و میلیون ها یورو از تور کنسرت هایش به جیب بزند ، شکایتی ندارد. یا کسی نسبت به درآمدهای میلیونی کوبی برایانت، راجر فدرر و یا یوسین بلت  چیزی نمی گوید. پس چرا این همه پیرامون فوتبالیست  ها صحبت می شود؟!

مردم روی فوتبالیست ها بیشتر حساس هستند و این حساسیت غیر ضروری است. برای مثال زمانی که یک بازیکن فوتبال در فرم ایده آل خودش نباشد انتقادات زیادی از مردم می شنود. در حالی که اگر تایگر وودز و یا راجر فدرر نمایشی ضعیف از خود ارائه دهند باز هم تحسین مردم را برای خود خواهند داشت.

بسیار ساده است که همیشه نسبت به دستمزد فوتبالیست ها اعتراض کنیم. اما من حقیقتا بر این باور هستم که فوتبالیست ها دقیقا به اندازه ی تلاششان دستمزد می گیرند و این دستمزد به نسبت سایر رشته ها و اهمیتی که دارند، دارای تعادل خوبی است."

     
آی اسپورت
2014-03-11 21:23:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر