فهرست
سپاهان تغییر تاکتیک می‌دهد: فرصت ویژه برای تراکتورسازی
سپاهان تغییر تاکتیک می‌دهد: فرصت ویژه برای تراکتورسازی

سپاهان تغییر تاکتیک می‌دهد: فرصت ویژه برای تراکتورسازی

آی اسپورت - فصل پیش سپاهان با مثلث خلعبتری، شریفی و پریرا بعد از تراکتورسازی صاحب بهترین خط حمله لیگ برتر بود. این فصل با محروم شدن پریرا، حاج‌صفی به خط حمله رفت و سپاهان در 5 بازی ابتدایی توانست گلزن‌ترین تیم لیگ برتر باشد. با ترانسفر شدن حاج‌صفی به فوتبال آلمان، سپاهان گزینه دیگری برای خط حمله در اختیار ندارد و بعید است فرکی قصد استفاده ثابت از حسین پاپی را داشته باشد. سپاهان در بازی هفته ششم با تراکتورسازی احتمالا با دو مهاجم وارد زمین خواهد شد و خبری از مثلث مهارنشدنی خط حمله این تیم نخواهد بود. اتفاقی که می‌تواند یک امتیاز ویژه برای موفقیت تراکتورسازی در اصفهان و گرفتن انتقام شکست بحث برانگیز فصل گذشته باشد.


کد خبر: 9406
  ۱۱  
آی اسپورت
2015-09-01 19:10:11
نظر دهید

۱۱ نظر
-
سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴، ۱۹:۲۷
سپاهان با داوران وارد میدان میشه ضلع سوم تهاجمون داورای عاشق سپاهان هستن
-
سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴، ۱۹:۵۳
خاعتبری هم نیست
سه کارته شده
یوسف
سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۰۴
اونا به هر حال سپاهانن و حالا حالا ها داورو دارن
حسن
چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴، ۰۰:۲۸
بااین حساب سپاهان بایداز داور قلدری برای این دیدار استفاده کند
رحیم
چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴، ۰۱:۵۴
خلعتبری سه کارته است.
امین ساعی
چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴، ۰۹:۳۹
پس احتمالا سپاهان مانند فصل قبل از فغانی در پست فوروارد و از اعضای کمیته داوران و فدراسیون فوتبال ایران(شما بخوانید اصفهان) به عنوان هافبک و مدافعین مرکزی استفاده کند
حمید صارمی
چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴، ۰۹:۵۴
دوست عزیز سپاهان یک تیم کاملا حرفه ایی و نبود یک یا چند بازیکن اثری در روند موفقییتهاش نداره شما هم برو فکر تیم خودت باش داورها به هیچ تیمی کمک نمیکنند این چند سال سپاهان با مدیریت قوی و تلاش همه مجموعه به این همه موفقیت رسیده تازه برنامه ریزی کرده برای قهرمانی در اسیا
رحیم
چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴، ۱۱:۱۸
مدیریت تراختور باید هواسشو در مورد داوران متمرکز کنه حاج صفی ترانسفر شده .خلعتبری 3کارته هست .به جاش نه فداراسیون مرده ونه داور خود فروش.خهک بر سر مدیران فوتبالی ما که عرضه هیچ کاری ندارن.
جلیل
پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۰۵
تو آدم نفهمی که میگی سپاهان با کمک داوران وارد زمین میشه یه کم فکر کن بعد دهنتو باز کن.کدوم بازی رو سپاهان با داوری برده؟مگر نه اغینکه بازی با لنگ کلی تهمت زدین بعد خود عنایت رو خط نود گفت داوری به ضرر سپاهان بود تازه؟ مگه بازی با فولاد نبود که پنالتی سپاهان رو نگرفتند تا مساوی کنیم؟مگه تو بازی تراکتور گسترش داور به نفع تراکتور نبود؟ چرا حرف مفت میزنی؟ 3تا گل یه جوری که پارسال از نفت خوردین تو تبریز مقصرش داور بود؟
قهرمان
پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۰۶
سپاهان باید مراقب داور باشه.ترکها با جوسازیهای پارسال تو این 5تا بازی همیشه داورها رو با خودشون داشتند
رضایت
جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴، ۱۷:۴۱
آره از فغانی استفاده میکنیم.میتووووونیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر