فهرست
بیانیه سایپا علیه نود: نام بازیکن را نمی دانند، حکم هم صادر می‌کنند
بیانیه سایپا علیه نود: نام بازیکن را نمی دانند، حکم هم صادر می‌کنند

بیانیه سایپا علیه نود: نام بازیکن را نمی دانند، حکم هم صادر می‌کنند

آی اسپورت- باشگاه سایپا هم به جمع مخالفان برنامه 90 و عادل پیوست. این باشگاه با ارسال بیانیه‌ای از این برنامه و مطرح کردن بحث جریمه بازیکنان مصدوم انتقاد کرده است.البته نیاز به توضیح نیست که مطمئنا این باشگاه از علنی شدن حضور سروش فیروزی در لیست این تیم هم دلخور است و حالا با این سوژه جدید تصمیم به انتقام گیری داشته است.
در بخشی از این بیانیه آمده است:«برنامه شب گذشته نود باز هم با اصرار بر موضوع معرفی بازیکن به تیم فوتبال سایپا و همچنین پخش مصاحبه های گرفته شده از بازیکنان این تیم در خصوص جریمه های مصدومیت که مدتهاست از قرارداد آنها حذف شده، متاسفانه بدون اطلاعات کافی و دقیق به قضاوت پرداخت. مجری برنامه نود، در حالی که نام بازیکن مورد بحث هفته های اخیر این برنامه را هم حتی به درستی نمی داند، به خود اجازه می‌دهد که فقط به طرح مساله پرداخته و در دادگاه کوتاه و رسانه ای خود حتی حکم هم صادر کند. متاسفانه دست اندرکاران این برنامه پرطرفدار با پرداختن به حاشیه های غیر واقع در پی جذب مخاطب بیشتر برای برنامه خود هستند.
گواه این مساله نیز عدم صحت وجود بند جریمه آسیب دیدگی در قرارداد بازیکنان سایپا در فصل جاری است. بندی که به دستور مدیریت عامل کنونی ماه ها قبل از قرارداد بازیکنان حذف شده بودجالب اینجاست که تمام این حواشی از لحظه ای آغاز شد که تیم فوتبال سایپا از البرز به تهران کوچ کرد و به دلیل مشکلات متعددی که در این استان با آن دست به گریبان بود، تصمیم به انتقال مسابقات خانگی خود از کرج به پایتخت گرفت.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-01 20:14:10
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۰۷
عادل جواب خدارو چی میخاد بده اینجور با آبروی آدمها بازی میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر