فهرست
وعده روز: تیم منتخب برزیل و بارسلونا هم به ایران می‌آیند
وعده روز: تیم منتخب برزیل و بارسلونا هم به ایران می‌آیند

وعده روز: تیم منتخب برزیل و بارسلونا هم به ایران می‌آیند

آی اسپورت- غلامرضا عطاران، رئیس هیات‌مدیره شرکت بیز، که اسپانسر رسمی بازی ستارگان ایران و جهان بود به صورت اختصاصی به «فرهیختگان» خبر می‌دهد که رایزنی‌هایی برای حضور تیم منتخب ستارگان برزیل انجام شده و این تیم به تهران می‌آید تا با تیم منتخب ستارگان ملی ایران بازی کند. عطاران در این باره می‌گوید: «علاوه‌بر تیم منتخب برزیل رایزنی‌هایی با تیم‌های منتخب ستارگان آلمان، ایتالیا و حتی بارسلونا هم انجام داده‌ایم. تجربه حضور ستارگان در تهران تجربه خوبی بود و ما رسالت خودمان را انجام دادیم و میزبانان خوبی برای ستارگان بودیم و آنها راضی به کشورهایشان برگشتند.»
اما یک نکته ناراحت‌کننده هم دیروز به گوش رسید. در حالی که بازی منتخب ستارگان جهان و ایران به پایان رسیده اما ظاهرا پول زیادی برای بیماران ‌ام‌اس جمع‌آوری نشده است. به همین دلیل شرکت اسپانسر بازی ستارگان ایران و جهان تصمیم به حراج پیراهن‌های امضاشده روبرتو کارلوس و فابیو کاناوارو که روز جمعه با آن بازی کردند، گرفته است. البته پیراهن‌های تمرین لوییز فیگو و یک پیراهن با امضای اکثر بازیکنان هم موجود است تا خیرین برای خرید آن اعلام آمادگی کنند تا به‌نفع بیماران‌ ام‌اس به فروش برسد. قرار است جزئیات این حراجی به‌زودی اعلام شود.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-01 21:12:03
نظر دهید
۱ نظر
سعید
چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴، ۰۰:۱۵
من یه خواهشی که از مسولین دارم قبل از پر وبال دادن به یه شرکت که بعدها باعث بدبخت کردنه یه عده میشه وبعد می افتن به دنبال مجرم و مجرمین از همین حالا ببینند که دامنه فعالیت این شرکت در چیه ؟ چون تا اونجایی که من اطلاع دارم از شرکتهای هرمی نوظهوره با روشی جدید و اغفال کننده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر