فهرست
جنگ بیانیه ها؛ پاسخ تند منچستریونایتد به رئال مادرید
جنگ بیانیه ها؛ پاسخ تند منچستریونایتد به رئال مادرید

جنگ بیانیه ها؛ پاسخ تند منچستریونایتد به رئال مادرید

آی اسپورت – منچستریونایتد یک بیانیه سفت و سخت و با لحنی عصبانی صادر کرد تا پاسخ ادعای باشگاه رئال مادرید که را که تیم منچستری را مقصر ناکام ماندن انتقال داوید دخئا به مادرید عنوان کرده بود، بدهد. رئال مادرید در بیانیه ای 10 بندی، منچستریونایتد را به تلف کردن وقت به طور عمدی و دیر فرستادن و ناقص فرستادن مدارک مربوط به این انتفال متهم کرده بود. اما منچستریونایتد از این جنگ کلامی کوتاه نیامد و در بیانیه ای در مورد «تلاش رئال برای خرید دخئا و فروش کیلور ناواس» توضیحاتی را ارائه کرد:
-          منچستریونایتد منتظر تماس از سوی رئال مادرید برای فروش داوید نبود. داوید یکی از بازیکنان مهم تیم ماست و ترجیح باشگاه بر نفروختن او بود. هیچ پیشنهادی از سوی رئال تا دیروز (دوشنبه) ارائه نشده بود.
-          دیروز حدود ظهر رئال مادرید اولین پیشنهاد خود برای خرید داوید را ارائه کرد، دو باشگاه به توافق رسیدند که ناواس به اولدترافورد بیاید و دخئا به سانتیاگوبرنابئو برود. این دو قرارداد به هم وابسته بودند.
-          در آخرین ساعات نقل و انتقالات، رئال مسئول انجام کارهای اداری مربوط به داوید، ناواس و رئال مادرید بود در حالی که منچستریونایتد فقط کارهای مدارک مربوط به باشگاه منچستریونایتد را برعهده داشت.
-          ساعت 22:58 موافقتنامه نقل و انتقال توسط منچستریونایتد فرستاده شد و در سیستم TMS فیفا آپلود شد، قبل از پایان مهلت نقل و انتقالات.
-          رئال مادرید مدارک مربوط به داوید را به موقع در TMS (فیفا) آپلود نکرد.
-          رئال مادرید مدارک مربوط به داوید را به موقع در سیستم سازمان لیگ اسپانیا آپلود نکرد و طبق گزارشها 28 دقیقه بعد از مهلت مقرر این کار را انجام داد.
باشگاه منچستر در پایان بیانیه خود آورده: «این باشگاه خوشحال است که بازیکن محبوب هواداران و مرد برتر دو سال گذشته باشگاه همچنان بازیکن منچستریونایتد باقی مانده است.»
     
آی اسپورت
2015-09-01 23:41:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر