فهرست
محرمی:کریم راست می‌گوید، اگر نمی‌توانند بروند!
محرمی:کریم راست می‌گوید، اگر نمی‌توانند بروند!

محرمی:کریم راست می‌گوید، اگر نمی‌توانند بروند!

‌آی اسپورت - این روزها پرسپولیس کانون حاشیه است و صدای اعتراض کادر فنی و بازیکنان به دلیل مشکلات مالی و بی‌توجهی باشگاه شنیده می‌شود. کار به جایی رسیده است که طاقت کریم باقری کم‌حرف و کم‌حاشیه هم تمام شده و از علی‌اکبر طاهری خواسته است تا اگر توانایی اداره پرسپولیس را ندارد، از این باشگاه برود و جای خود را به افراد کاربلدتری بدهد. مجتبی محرمی هم در مصاحبه با خبرورزشی از این وضعیت به شدت انتقاد کرده است:
اتفاقات اخیر پرسپولیس را پیگیری کردید؟ بله، متأسفانه شنیدم کار به جایی رسیده که برای پرسپولیس کاسه گدایی دست بگیرند. واقعاً زشت است. آدم خجالت می‌کشد وقتی این اخبار را می‌شنود.
منظورتان همان باز کردن حساب برای واریز کردن کمک‌های مردمی 5 هزار تومانی است؟ زشت است. به خدا خیلی هم زشت است.
ظاهراً یک حرکت خود‌جوش بوده که کانون هواداران پرسپولیس انجام داده است. مگر می‌شود بدون هماهنگی باشگاه باشد؟! شما چرا این حرف‌ها را باور می‌کنید؟ یک تصمیم اشتباهی گرفته شده و حالا می‌خواهند ماست‌مالی کنند.
زمانی که شما در پرسپولیس بازی می‌کردید، علی پروین از کمک‌های مردمی استفاده نمی‌کرد؟‌ ما کاسه گدایی دست نمی‌گرفتیم. تعدادی آدم بازاری و علاقه‌مند به پرسپولیس که از رفقای علی‌آقا پروین هم محسوب می‌شوند، هرازگاهی به تیم کمک می‌کردند اما اینکه شماره حساب بدهیم و از مردم بخواهیم نفری چند صد تومان یا مثل امروز 5 هزار تومان به پرسپولیس کمک کنند، کار جالبی نیست.
اتفاقاً بازیکنان هم در تمرین گفته‌اند صدقه نمی‌خواهند! حق دارند. این که وضع باشگاهداری نیست. دوستان به هر قیمتی چنگ می‌اندازند تا در باشگاه پرسپولیس پست بگیرند. اما به این موضوع فکر نمی‌کنند که توانایی اداره باشگاه را دارند یا اینکه ...
کریم باقری هم همین حرف را زده و گفته است طاهری اگر نمی‌تواند باشگاه پرسپولیس را اداره کند، بهتر است برود. حرف درستی زده است. من و همه پیشکسوتان پرسپولیس پشت کریم باقری هستیم. او خودش استخوان خردکرده فوتبال است و نه‌ تنها در ایران بلکه در آلمان و قلب اروپا بازی کرده است. کریم خوب می‌داند چه می‌گوید و ببینید اوضاع چقدر خراب است که صدای باقری هم درآمده است.
پس شما هم چنین تفکری دارید؟ صددرصد. طاهری تا به حال نشان داده که این‌کاره نیست. چه اصراری وجود دارد که او در پرسپولیس بماند؟ خیلی‌ها هستند که نه‌تنها توانایی درآمدزایی دارند بلکه مدیریت را هم بلدند و بیرون گود نشسته‌اند. چرا نباید از امثال دادکان استفاده کرد؟ من شنیدم بازیکن پرسپولیس توی رختکن درفشی‌فر می‌خوابد. درست است؟
متأسفانه درست است. علی فاطمی بازیکن جوان پرسپولیس ماه‌ها در رختکن پرسپولیس می‌خوابید. خیلی بد است. یعنی چه؟ رختکن زمین تمرین نمناک است و بو می‌دهد. خود آقایان می‌توانند در رختکن بخوابند که فاطمی می‌خوابد؟!
البته کریم باقری لطف کرد و از جیب خودش پول داد تا علی فاطمی به همراه مادرش آپارتمانی اجاره کند... کریم کار بزرگی کرده است. این نشان‌دهنده معرفت باقری است اما چرا او باید این کار را انجام دهد؟ باشگاه این وسط چه‌کاره است؟ اگر علی فاطمی بازیکن خوبی است خب پول قراردادش را بدهند تا بتواند جایی مناسب برای استراحت پیدا کند. اگر هم این‌طور نیست، چرا این بچه‌ را عذاب می‌دهند؟
ظاهراً مورد تأیید برانکو است. البته علی علیپور هم با وجود متأهل بودن، هنوز مشکل مسکن دارد و نتوانسته آپارتمان مناسبی اجاره کند. همان که در دربی گل زد؟!
درست است. علی علیپور گلزن دربی را می‌گوییم! بفرمایید! آخر این چه معنایی دارد؟ دوستان نمی‌توانند به گلزن دربی خود برسند و باز هم ... ولش کن این حرف‌ها چه فایده‌ای دارد؟
فایده‌ای که ندارد اما به هر حال شما پیشکسوت پرسپولیس هستید و مردم انتظار دارند برخی حقایق را از زبان شما بشنوند. کدام پیشکسوت! دل خوشی داری ‌ها! وقتی پرسپولیس به بازیکن فعال و امروز خود نمی‌رسد، چه توقعی دارید به حرف من به اصطلاح پیشکسوت توجه کنند؟ بعضی وقت‌ها فکر می‌کنم این بازیکنان امروزی حق دارند که اول به فکر پول هستند. همین مسائل را می‌بینند یا آینده خودشان را در وجود پیشکسوتان می‌بینند.
قبول داری که پرسپولیس برانکو زیبا بازی می‌کند اما نتیجه نمی‌گیرد؟ انصافاً خیلی خوشگل بازی می‌کند. این پرسپولیس تا به حال دچار بدشانسی شده و یکسری اتفاقات جلوی بردهای این تیم را گرفته است. با این حال تیم برانکو مقابل فولاد خیلی خوب بازی کرد ولی به نظر می‌رسد اول باید با حریفان داخلی مسابقه بدهد.
حریف داخلی؟! بله، متأسفانه برخی‌ها می‌خواهند پرسپولیس را زمین بزنند و دست‌هایی در کار است تا این تیم نتیجه نگیرد. شما نگاه کنید تا پرسپولیس می‌خواهد روی غلتک بیفتد، ناگهان یک اتفاق جدید می‌افتد. پول نمی‌رسد. تمرین به اعتصاب کشیده می‌شود و ...
نظرسنجی برنامه 90 را دیدید؟ حق مهدی طارمی بود که بهترین بازیکن ماه فوتبال ایران شود. البته احسان حاج‌صفی و این پسره مهرداد محمدی بازیکن جوان راه‌آهن فوق‌العاده بودند اما به نظرم عملکرد طارمی زیر سایه نتایج پرسپولیس رفت. حق اوست که در تیم ملی هم فیکس باشد چون هم سرعت بالایی دارد و هم از تکنیک و شم گلزنی خوبی بهره می‌برد.
بسیار خب، سؤالات ما به اتمام رسید. در پایان حرف خاصی ندارید؟ نه، خدا آخر و عاقبت پرسپولیس را با این آقایان به‌خیر کند!

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-02 11:55:49
نظر دهید
۱ نظر
-
چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴، ۱۴:۲۱
محرمی هم خوب نصیحت میکنه هم خوب راهکار نشون میده فقط موندم خودش چرا از این توانایی خودش هیچوقت استفاده نکرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر