فهرست
ستون طنزیم: مصاحبه اختصاصی با کارمند باشگاه رئال مادرید
ستون طنزیم: مصاحبه اختصاصی با کارمند باشگاه رئال مادرید

ستون طنزیم: مصاحبه اختصاصی با کارمند باشگاه رئال مادرید

همانطور که مستحضر هستید باشگاه فرهنگی ورزشی رئال مادرید در یک سوتی عظیم، انتقال دخئا گلر منچستر را به دلیل بوق بودن بیش ازحد یکی از کارمندان خود از دست داد! در همین رابطه با این کارمند هپروتی مصاحبه‌ای داشتیم که با هم می‌خوانیم:
خودتان را معرفی می‌کنید؟ بله بنده آقای هیون واتیکان زاده هستم. کارمند شیفت شب باشگاه رئال مادرید!
شما همانی هستید که شکر زدید به انتقال دخئا؟ (می‌زند زیر گریه) آقا به خدا ما بی‌تقصیر بودیم! به خدا عمدی نبود.
دقیقا در ساعاتی که این انتقال در حال انجام شدن بود داشتید چه غلطی می‌کردید؟ پشت کامپیوتر باشگاه داشتم چرت می‌زدم... البته یک فیلم هم داشتم دانلود می‌کردم.
کدام فیلم بود؟ خانوادگی است. نمی شود گفت! یک فیلمی دیگر! شما فکر کنید داشتم اخراجی‌های آقای ده‌نمکی را دانلود می‌کردم!
بله! باشگاه منچستر فایل مدارک دخئا را کی فرستاد؟ ساعت نه و نیم شب بود که باشگاه منچستر میل را ارسال کرد. من هم فایل ضمیمه را دانلود کردم که ارسال کنم برای آقای پشنگ اومبرتو رییس بخش قراردادهای فدراسیون اسپانیا! گذاشتم فایل اتچ شود بعدش یادم رفت برای آنجا‌ ایمیل کنم!
شما یادت رفت؟ بله! خوابم گرفته بود داشتم فیلم هم دانلود می‌کردم. روز قبلش هم با نامزدم دعوایم شده بود و کلی دپرس بودم.
بعدش چه شد؟ هیچی ساعت دوازده شب آقای مندز مدیربرنامه‌های دخئا زنگ زد دفتر باشگاه فحش و فضیحت که چرا با آبروی او و بازیکنش بازی کرده‌ایم و اینها! تازه فهمیدم فایل را یادم رفته ‌ایمیل کنم!
به مندز چیزی نگفتی؟ چرا! گفتم من ایمیل کردم و فدراسیون دیر برداشته! ولی متاسفانه همان لحظه سرپرست باشگاه در حالی که داشت خون و کف بالا می‌آورد با کلی جیغ و داد آمد داخل اتاق و با اردنگی پرتم کرد بیرون!
الان شما وضع قراردادتان با باشگاه رئال چطوری هاست؟ اخراجم کردند البته مهم هم نیست. من از اولش هم از این شغل بدم می‌آمد. ددی برایم یک شغل دیگر جور می‌کند!
ددی؟ ددی شما دیگر کیست؟ پدرم اسپانسر باشگاه است! عمو پرز چون ما کلی پول به باشگاه دادیم مرا برای بخش شیفت شب استخدام کرد که شب‌ها بیایم اینجا و هر چقدر دلم خواست دانلود کنم چون اینترنت اینجا خیلی سرعتش خوب است. تازه با این هواداران باشگاه هم چت می‌کنم. کلی حال می‌دهد.
تو اصلا از اتفاقی که افتاده ناراحت نیستی؟ نه! دخئا گلر نیست که! من بودم سوشا مکانی را می‌آوردم!


هومن جعفری/ایران ورزشی


کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-09-02 14:10:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر