فهرست
سروش رفیعی؛ ستاره ای که باهوش نیست
سروش رفیعی؛ ستاره ای که باهوش نیست

سروش رفیعی؛ ستاره ای که باهوش نیست

آی اسپورت- اگر توی زندگی هم مثل فیس بوک کلیدِ «ON THIS DAY» وجود داشت، حالا سروش رفیعی می توانست تماشا کند که در شهریور دو سال قبل، ستاره درخشان فولاد بود. پسرِ تکنیکی اسکوچیچ، بعد از گلزنی با پرسپولیس در ابتدای لیگ و گل فراموش نشدنی قیچی برگردانِ چند هفته بعد، تبدیل به SR7 اهواز شده بود و حالا همه به تماشای بازیکنی نشسته بودند که فوتبال را درست در سبک موردعلاقه جنوبی ها بازی می کند. حتی در شهریور سال گذشته هم اوضاع برای سروش ایده آل بود اما او مدتی بعد تحت تاثیر طوفان باطل شدن مدیریت ها قرار گرفت و به مسیری قدم گذاشت که هیچکس انتظارش را نمی کشید. مسیرِ دوری چندین ماهه از فوتبال.


رفیعی، با تیم ملی به جام ملت ها رفت اما در بازگشت به ایران، همچنان با محرومیت دست و پنجه نرم می کرد. او مدت بعد، یکی از خریدهای مهم  بود و برای مدیران این باشگاه، ارزشی فراتر از یک بازیکن-سرباز داشت. به همن خاطر بود که آن ها روی قول اهدای شماره 10 به بایرامی پا گذاشتند و این شماره را برای سروش درنظر گرفتند. رفیعی بر خلاف بختیار، خیلی زود در ترکیب تیم تونی جا افتاد و برای این تیم گلزنی کرد اما بعد از یک نمایش ضعیف، مصدوم شد و در یک مقطع زمانی حساس نتوانست تیمش را همراهی کند. همین مقطع، آغازکننده حرف و حدیث ها درباره کم کاری بازیکنان سربازی و بی میلی آن ها برای بازی در پیراهن سرخ تم محبوب تبریزی بود، سروش با همه تکنیک و سرعت اش، نتوانست از این حرف ها فرار کند. در روزهای تعطیل لیگ، سروش رفیعی باید مشغول ریکاوری جدی برای بازگشت سریع باشد اما اگر دنیا به دریچه اینستاگرام او محدود شود، این بازیکن در پایان تعطیلات ملی تنها می تواند در تیم منتخب رستوران ها فوتبال بازی کند!  رفیعی هر روز عکس تازه ای از رستوران رفتن ها و خوردن غذاهایی مثل کله پاچه و کوبیده منتشر می کند. غذاهایی که در رژیم غذایی هیچ فوتبالست درجه یکی جایی نخواهند داشت. با این وجود، این مسئله اصلی درباره او نیست. سروش می تواند غذاهای محبوب اش را تست کند و با تمرینِ بیشتر، جلوی اضافه وزن را بگیرد اما آنچه او این روزها به «نمایش» می گذارد، نشان از هوش این بازیکن ندارد. او درست در روزهایی که فشار شائبه ها در مورد کم تعهد را روی شانه هایش حس می کند، به جای استفاده از شبکه ها اجتماعی برای بهبود رابطه اش با تی تی ها، از این شبکه ها در جهت اثبات حرف آن ها استفاده می کند. ماجرا بسیار ساده به نظر می رسد. رفیعی، این شانس را دارد که توی اینستاگرام، با منتشر کردن عکس های تمرین و سختکوشی اش، دل تبریزی ها را به دست بیاورد اما توی همه عکس ها، لبخند بزرگی روی صورت او هست و به نظر می رسد زندگی در کنار غذاهای چرب، برای سروش خوشایند بوده است. برای پسری که در روزهای بد تراکتور، مدام از «حالِ خوب» می نویسد. 

کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-09-02 13:21:52
نظر دهید

۲ نظر
مهرداد
چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴، ۱۳:۴۹
همین سربازای بی غیرت که همه منتو میزنن تیمو خراب کردن
-
چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴، ۱۴:۱۰
Vaghti gharare bargarde foolad dige niazi nist to del havadara ja baz kone / srosh hamishe to ghalb ma ahvazi ha ja dare _
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر