فهرست
رفتار عجیب روس‌ها با علیرضا‌؛ 15 میلیارد بده رضایتنامه بگیر!
رفتار عجیب روس‌ها با علیرضا‌؛ 15 میلیارد بده رضایتنامه بگیر!

رفتار عجیب روس‌ها با علیرضا‌؛ 15 میلیارد بده رضایتنامه بگیر!

علیرضا حقیقی به اردوی تیم‌ملی ملحق شد، در حالی که اوضاع جالبی نداشت. او دوشنبه شب اسپانیا را با ناراحتی ترک کرد و به ایران آمد. حقیقی به این کشور رفته بود تا با باشگاه سلتاویگو، تیمی که این روزها جزو بالانشین‌های لالیگاست، قرارداد ببندد. مذاکرات خوب پیش رفت و دو طرف به توافق نهایی رسیدند ولی سرانجام روس‌ها کارشکنی کردند تا دروازه‌بان تیم‌ملی ایران مجبور شود در جمع کازانی‌ها بماند اما در این مدت چه اتفاقاتی افتاد و چرا در نهایت حقیقی مجبور شد دوباره با روس‌ها ادامه دهد؟
پول نمی‌خواهیم!باشگاه روبین کازان در اولین مذاکراتی که با علیرضا حقیقی داشت، به این بازیکن وعده داد خیالش بابت رضایتنامه راحت باشد و فقط دنبال باشگاه جدیدش برود. علیرضا یک فصل دیگر با کازان قرارداد دارد و در ابتدا تصور می‌کرد آنها پولی بابت رضایتنامه بخواهند اما مسئولان کازان اعلام کردند مجانی رضایتنامه این بازیکن را می‌دهند و اصلاً نگران نباشد اما این اول کار بود و خیلی زود نظرها عوض شد....
دو باشگاه خواهان علیرضاحقیقی به واسطه حرف‌های مسئولان روبین کازان، با خیال راحت شروع به بررسی پیشنهادها کرد. در این بین دو پیشنهاد خوب به‌دست حقیقی رسید، آن هم از فوتبال جزیره. برای خیلی‌ها قابل باور نبود که یک گلر ایرانی بتواند راهی انگلیس شود. خیلی‌ها چنین انتقالی را تخیلی می‌دانستند اما علیرضا تا پای عقد قرارداد با دو باشگاه انگلیسی رفت‌. البته شرایط این دو باشگاه فرق می‌کرد ولی به ‌هر ‌حال حضور در لیگ‌ برتر انگلیس برای علیرضا پیشنهاد ویژه‌تری بود. او به انگلیس سفر کرد و با آنها پای میز مذاکره نشست. هر دو گفتند خواهان جذب این بازیکن هستند و به توافقاتی هم دست یافتند اما در ادامه اتفاقات تازه‌ای افتاد.
16 میلیارد بده، برو!وقتی نام تیم‌های انگلیسی به گوش روس‌ها خورد، به سرعت باد تغییر موضع دادند و این بار درخواست‌های عجیب و غریبی از علیرضا حقیقی داشتند. او که تصور می‌کرد برای گرفتن رضایتنامه مشکلی ندارد، وقتی نام باشگاهی انگلیسی را به زبان آورد، متوجه شد مسئولان کازان برای پول دندان تیز کرده‌اند. به ناگهان این باشگاه که حاضر بود رضایتنامه حقیقی را مجانی بدهد، نزدیک به 16 میلیارد تومان از او برای رضایتنامه پول خواست! وقتی حقیقی این موضوع را به گوش انگلیسی‌ها رساند آنها هم شوکه شدند و اعلام کردند حاضر نیستند چنین پولی را بدهند.
توافق با سلتا هم این شکلی به هم خوردپس از منتفی شدن حضور حقیقی در انگلیس، او تا لحظات آخر برای حضور در لالیگا تلاش کرد. یکی از باشگاه‌های اسپانیایی خواهان جذب علیرضا شد و او دوشنبه به اسپانیا رفت. در این سفر حقیقی با مدیر این باشگاه پای میز مذاکره نشست و با آنها به توافق رسید. او تصور می‌کرد با توجه به مشکلات مالی فوتبال اسپانیا، کازانی‌ها شرایط را درک کنند و برای صدور رضایتنامه‌‌اش نرمی بیشتری به خرج دهند. او با اسپانیایی‌ها به توافق نهایی رسید و از آن‌طرف با روس‌ها به طور مدام در ارتباط بود. حقیقی از تمام کانال‌های ارتباطی‌‌اش برای راضی کردن کازانی‌ها استفاده کرد ولی مسئولان باشگاه در نهایت گفتند رقمی نزدیک به 11 میلیارد تومان برای صدور رضایتنامه‌ می‌خواهند! حقیقی تا لحظه آخر تلاش کرد اما کازانی‌ها زیر بار نرفتند. آنها یک راه دیگر پیش روی حقیقی گذاشتند. از او خواستند تا قراردادش را با این باشگاه تمدید کند و به صورت قرضی به اسپانیا برود. این بدترین پیشنهاد ممکن بود. روس‌ها چهره واقعی خود را در همین هفته‌ها به حقیقی نشان دادند. بدین ترتیب معامله او با آنها هم به هم خورد تا با عصبانیت اسپانیا را ترک کند و به ایران بیاید. اوضاع روحی این بازیکن در بازگشت به تهران زیاد مناسب نیست.
شانس دوباره حقیقی بی‌شک این بهترین موقعیت بود تا حقیقی شانس بازی در تیم‌های خوب اروپا را به‌دست بیاورد اما چنین اتفاقی نیفتاد اما بی‌شک چنین پیشنهادهایی می‌تواند نشان از توانایی‌های بالای این بازیکن داشته باشد. او امیدوار است فصل آینده پس از اتمام قراردادش با روبین‌کازان سرانجام به لالیگا یا لیگ انگلیس برود.
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-02 14:27:24
نظر دهید
۱ نظر
-
چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴، ۱۶:۲۰
اینکه میگن باباش پولداره ! همانطوری که دروازه بان اول تیم ملی شد همانطوری هم بابا جونشون پول رضایت نامه بده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر