فهرست
کارت قرمز کابول بخشیده شد
کارت قرمز کابول بخشیده شد

کارت قرمز کابول بخشیده شد

آی اسپورت- یونس کابول دفاع آخر تیم تاتنهام به دلیل اخراج در دیدار با چلسی باید محرومیت در بازی با آرسنال را سپری می کرد اما با تقاضای بخششی که باشگاه تاتنهام انجام داد این محرومیت لغو شد.

وی به دلیل تکلی که روی ساموئل اتوئو انجام داد و به دلیل اینکه بازیکن چلسی در موقعیت آشکار گل قرار داشت از بازی اخراج شد.

اما قبول شدن درخواست بخشش این کارت قرمز به معنی حضور این مدافع ارزشمند در دربیروز 16 مارس شمال لندن شد. اتحادیه ی فوتبال انگلیس در روز سه شنبه اطلاعیه ای منتشر کرد که در آن می گوید:«یونس کابول به دلیل خطا در صحنه ای که ازآن به عنوان صحنه ی گل مسلم یاد می شود از بازی اخراج شد. اما محرومیت این بازیکن به دلیل اینکه این تصمیم خطا بوده لغو می شود.»

بازیکنان تیم شروود پیش از این گل 0-1 از چلسی عقب بودند اما پس از خطای این بازیکن در محوطه ی جریمه و اخراج وی تیمش سه گل دیگر دریافت کرد.

مربی تاتنهام پس از بازی به این تصمیم نادرست اعتراض کرد. وی در مصاحبه ای تلویزیونی گفت:«این صحنه پنالتی نبود و اخراج نیز درست نبود. بازی پس از این حرکت تمام شد.»

وی پس از این بازیکنانش را سرزنش کرد و گفت تیمش اگر می خواهد در جمع چهر تیم لیگ برتر باشد باید شخصیت و دل وجرات بیشتری از خود نشان دهد.

«تیم ما شخصیت نداشت آن ها بیش از اندازه با هم خوب هستند و شما بردن باید دل و جرات بیشتری از خود نشان دهید نه اینکه در تمام بازی مثل یک دوست با حریف رفتار کنی.»

اسپرز با 4 امتیاز کم تر از سیتی و البته سه بازی بیشتر در رده ی پنجم لیگ برتر قرار دارند.

     
آی اسپورت
2014-03-11 22:56:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر