فهرست
پاسخِ جالب کی‌روش به کری‌خوانی رقیب: فضایِ گرمِ آشپزخانه!
پاسخِ جالب کی‌روش به کری‌خوانی رقیب: فضایِ گرمِ آشپزخانه!

پاسخِ جالب کی‌روش به کری‌خوانی رقیب: فضایِ گرمِ آشپزخانه!

آی اسپورت- عصرِ فردا، روزهای دلتنگی برای تیم ملی به پایان خواهند رسید و یوزپلنگ های سفیدپوش در آزادی از گوام میزبانی خواهند کرد. این دومین مسابقه تیم ملی در مرحله اول مقدماتی جام جهانی به شمار می رود و با توجه با توقف ایران در بازی اول، اهمیت زیادی برای کی روش دارد. 


در چند روز گذشته، گوامی ها کری های زیادی برای تیم ملی ایران خوانده اند. سرمربی رقیب ناشناخته ایران، دائما در حال مصاحبه است و تیمش را آماده خلق یک نتیجه بزرگ برابر تیم ملی ایران معرفی می کند. سرمربی پرتغالی تیم ملی اما فعلا پاسخی برای گری وایت ندارد. سی کیو به خوبی می داند که گری وایت از این کری ها برای انگیزه دادن به رقبایش استفاده می کند و طبعا گوام جایگاهی در فوتبال دنیا ندارد که سرمربی تیم ملی ایران نیز برایش کری بخواند. کی روش در کنفرانس خبری امروز، واکنش جالبی به رفتارهای کادر فنی تیم ملی گوام نشان داده است. او تاکید کرده که مشکلی با این کارها ندارد و این رفتارها در فوتبال غیرطبیعی نیستند و فشار در هر سطحی وجود دارد و کسی که نتواند با فضای گرم کنار بیاید، نمی تواند در آشپزخانه کار کند! 


درست مثل همیشه، کارلوس کی روش دوباره توی کنفرانس های مطبوعاتی، تبحرش در به حرکت درآوردن واژه ها را به نمایش گذاشته است. مردی که در مصاحبه کردن، یکی از توانمندترین مربیان تاریخ تیم ملی است و این یکی از المان های مهم محبوبیت او به شمار می رود. مردی که توقع داریم فردا پیروزی پرگلی را برابر گوام پشت سر بگذارد. 


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-09-02 17:19:31
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر