فهرست
گزارش تمرین استقلال/ کل کل بازیکنان استقلال در ضیافت پنالتی‌ها
گزارش تمرین استقلال/ کل کل بازیکنان استقلال در ضیافت پنالتی‌ها

گزارش تمرین استقلال/ کل کل بازیکنان استقلال در ضیافت پنالتی‌ها

آی اسپورت- تمرین امروز آبی‌پوشان در زمین شماره دو آزادی با حاشیه‌های جالبی همراه بود. از ضیافت پنالتی‌های بازیکنان استقلال تا شوخی‌های حنیف عمران‌زاده. گزارشی از تمرین امروز استقلال را می‌خوانیم:

- تمرین امروز استقلال از ساعت 18 در زمین شماره‌ی دو آزادی آغاز شد. پرویز مظلومی با لباس ورزشی در تمرین امروز حضور داشت.
- در تمرین امروز استقلال خسرو حیدری و امید ابراهیمی به‌دلیل حضور در اردوی تیم ملی غائب بودند. ریوالدو هم دیگر غائب تمرین امروز بود. بهنام برزای، مجید حسینی و محسن کریمی هم به‌دلیل حضور در اردوی تیم ملی امید دیگر غائبان امروز بودند.
- مجید صالح، سیروس دین‌محمدی و محمد نوازی ، دستیاران مظلومی، هم امروز غیبت داشتند تا فرزاد مجیدی بیشتر بار فنی و صحبت با بازیکنان را برعهده داشته‌باشد.- در بخشی از تمرین بازیکنان در یک نیمه از زمین به فوتبال تحت فشار مشغول شدند. در پایان این بازی به نتیجه‌ی 4 – 4 به پایان رسید.- در بخشی دیگر بازیکنان استقلال در یک دروازه به همدیگر پنالتی زدند. در ضیافت پنالتی‌ها طالب‌لو پنالتی رحمتی را گرفت و رحمتی هم پنالتی چیپ عمران زاده را گرفت. کل‌کل زیادی بین بازیکنان بر سر پنالتی‌ها بود. مثل همیشه عمران‌زاده هم شوخ‌طبع‌ترین بازیکن استقلال بود.- شوت‌های پروپچیج در تمرین امروز اکثرا راهی به دروازه نداشت. بعد از خراب شدن شوتهای پروپیج طالب‌لو به شوخی به مظلومی گفت که اجازه دهد پروپچیج فرزندان خود را ببیند تا روحیه بگیرد.- سید مهدی رحمتی و علی‌رضا رمضانی از آماده‌ترین بازیکنان تمرین امروز استقلال بودند. - استقلال جمعه در دیداری دوستانه به مصاف نیروی زمینی می‌رود.
     
آی اسپورت
2015-09-02 21:33:26
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر