فهرست
گواردیولا: آرسنال خود را برای این بازی آماده کرده بود
گواردیولا: آرسنال خود را برای این بازی آماده کرده بود

گواردیولا: آرسنال خود را برای این بازی آماده کرده بود

آی اسپورت- وی در جمع خبرنگاران گفت: «ما از برتری 0-2 در بازی رفت خیلی سود بردیم. آرسنال به خوبی برای این بازی آماده شده بود و قصد داشت از ضد حملات استفاده کند.ما سعی کردیم اشتباهات تیم را به حداقل برسانیم . ما هوشمندانه بازی کردیم و من از شاگردانم راضی ام.

ما در سطح خوبی بازی کردیم و حالا به یک چهارم نهایی رسیده ایم. آن ها فقط در هشت دقیقه ی ابتدایی دور رفت از ما بهتربودند. بجز آن دقایق ما تیم برتر هر دو بازی بودیم. آن ها در نیمه ی اول این بازی هیچ شانسی نداشتند و پس از آن بازی تمام شده بود.

ما می خواستیم بازی را کنترل کنیم و به آن ها اجازه ضد حمله ندهیم. آن ها خیلی عقب کشیده بودند و با بازیکنان زیادی دفاع می کردند. به هر حال ما موفق شدیم کاملا بازی را کنترل کنیم و به آن ها اجازه ندهیم بیش از یک گل بزنند.

هیچ یازده نفر اصلی در بایرن وجود ندارد. توماس مولر، تونی کروس، پیزار و رافینیا همه شایسته بازی بودند. من آن ها را هر روز می بینم و این بازیکنان به سختی تمرین می کنند. برای من خیلی سخت است که چنین بازیکنان خوبی را روی نیمکت بگذارم. ولی باید در هر بازی ببینیم چگونه باید به مصاف حریف برویم.

اگر بخواهم ترکیب دیگری انتخاب کنم، شما دوباره از من می پرسید چرا بازیکنان دیگر را انتخاب نگرده ام. اینها فقط دلایل اکتیکی هستند. من بازیمان در برابر آرسنال را آنالیز کردم و سپس بر اساس آن ترکیب را انتخاب کردم. ما به مقدار زیادی در ترکیب تیممان بازیکنان خوب داریم.»

     
آی اسپورت
2014-03-12 03:40:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر