فهرست
کی‌روش: تیم ملی در حال تجدید قوا است
کی‌روش: تیم ملی در حال تجدید قوا است

کی‌روش: تیم ملی در حال تجدید قوا است

آی اسپورت- کالوس کی‌روش بعد از عملکرد درخشان شاگردانش در بازی برابر گوآم در نشست خبری بعد از بازی حاضر شد و با تمجید از عملکرد از شاگگردانش درباره‌ی این بازی صحبت کرد. کی‌روش گفت:

فقط یک هدف داشتیم: برداول از همه به بازیکنان تبریک می گویم. آنها ایران عملکرد خوبی داشتند و من به آنها تبریک می گویم. ثانیا از صمیم قلبم و همین طور از سوی بازیکنان از تماشاگرانی که به ورزشگاه آمدند سپاسگزارم. هوادارانی که امروز آمدند افسوس نمی خورند چون فوتبال فوق العاده ای دیدند. به تیم ملی گوام خسته نباشید می گویم. آن‌ها روز دشواری داشتند چون که تنها هدف ما برد بود که در نهایت با شور و اشتیاق به این هدف رسیدیم.

مسیر طولانی تا جام جهانی داریممن اطمینان خاطر بالایی دارم. برنامه خوبی پیش رو داریم و بازیکنان مستعدی در اختیار داریم. در عین حال الان فقط زمان این است که از این برد لذت ببریم و ریکاوری کنیم چون چند روز آینده باید با هند بازی کنیم.ما 4 امتیازی شدیم و مسیرمان برای حضور در جام جهانی طولانی است.
باتجربه‌ها کار فوق‌العاده‌ای کردند
مساله کلیدی این نیست که سرمربی تیم ملی چه دستاوردی می تواند داشته باشد و مهم این است که شما برای فوتبال چه می کنید. باید به بازیکنان تبریک بگوییم.کلمات خاصی را برای بازیکنان باتجربه تر باید اختصاص بدهیم که به تیم بسیار کمک کردند و از بازیکنان جوان حمایت داشتند. خسرو، آندرانیک،حسینی و همین طور امید ابراهیمی که در راستای کمک به جوانان تیم ملی کار فوق العاده ای انجام دادند.

فقط زمانی پیشرفت می‌کنیم که حمایت شویمبار دیگر تکرار می کنم که هواداران بیایند و از نتیجه به دست آمده لذت ببریم. دیگر از من نباید بپرسید که چه کاری می توانم برای تیم ملی انجام بدهم و باید از خودتان سوال کنید. در سه،چهار سال گذشته هر بار مسولیت را از ما خواستند من و بازیکنان حاضر بودیم. سوال این است که شما چه کاری برای تیم ملی انجام می دهید. تجار بسیار موفقی با شرکت های بزرگی حضور دارند. افراد ثروتمند و غنی در ایران و خارج ایران هستند که حمایت های بزرگی را می توانند از تیم ملی انجام دهند و از آنها بپرسید برای تیم ملی چه می کنند. ما بیشترین تلاش را ادامه می دهیم. آیا می توانیم پیشرفت کنیم؟بله هیچ شکی نیست.فقط زمانیکه حمایت ها را داشته باشیم.

تیم ملی در حال تجدید قوا است
با شرایطی که در هندوستان وجود دارد همه تیم ها باید به آنجا بروند. عمان هم رفته و ما هم باید برویم. کار ما این است که سعی کنیم بهتر و بهتر شویم و تلاش کنیم موفق باشیم. من اعتقاد دارم با این بازیکنانی که در حال حاضر در اختیار داریم تیم ملی در حال تجدید قوا هست. همه بازیکنان جوان مشغول کار در باشگاه هستند و پتانسیل بالایی دارند. من هم باید با آنها کار کنیم و نیاز هست که با آنها کار کنم. این ها نیاز به تجربه دارند و فرصت بازی می خواهند. از الان تا زمان بازی با ژاپن، کره جنوبی و تیم های بزرگ آسیایی امسال را داریم که با این تیم ها بازی کنیم. تمام گزینه ها دست شماست. متوجه خواهید شد جام جهانی بزرگ ترین رویداد جهان است. تقریبا 240 کشور تلاش می کنند در جام جهانی باشند اما فقط 32 کشور این افتخار را دارند که آنجا باشند. اگر فکر کنید که صعود به جام جهانی قدم زدن در پارک و لذت از میکی موس است اینطور نیست.

آمادگی رفتن دارم
سه مطلب است هیچ گاه نمی توانیم از دست بدهیم.اول زمان،دوم کلامی که گفته می شود و مهم تر از همه سلامت انسان است.به برخی بر می خورد ولی ما دو سال سخت کار کردیم. با بازیکنانی مثل بختیار رحمانی سخت کار کردیم اما آخرش او را از دست دادیم. تا چند ماه بعد ممکن است که سردار آزمون و مهدی ترابی را از دست بدهیم. روسیه فرداست و من نمی توانم برای هیچی به کارم ادامه بدهم. من عاشق تیم هستم عاشق هواداران هستم و توقع کمی احترام دارم. کاری که می توانیم انجام دهیم این است که با برنامه ویژه به جام جهانی روسیه برویم. این موضوع بزرگ ترین آرزوی 75 میلیون ایرانی است. یک بار برای همیشه می گویم اگر شما یا هر کسی که حضور دارد و فکر می کند من مشکل فوتبال ایران هستم آمادگی رفتن دارم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-03 22:26:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر