فهرست
سیمئونه: بازیکنانم در نیمه ی دوم عالی بودند
سیمئونه: بازیکنانم در نیمه ی دوم عالی بودند

سیمئونه: بازیکنانم در نیمه ی دوم عالی بودند

آی اسپورت- دیگو سیمئونه مربی 43 ساله ی اتلتیکو پس از بازی در جمع خبرنگاران گفت:«جو ورزشگاه عالی بود. چنین شبی فراموش نشدنی بود. ما نیمه ی اول را از حریفمان بهتر شروع کردیم و به نظر می رسید پس از گل اول بازی در کنترل ما بود. اما آن ها به گل تساوی رسیدند. من می دانستم میلان می تواند کار را برای ما پیچیده کند. آن ها بازیکنانی مثل آباته، کاکا ، بالوتلی و ... را داشتند. ولی بازیکنان من در نیمه ی دوم بهترین عملکردشان را نشان دادند.

فقط پس از گل سوم بود که مقداری آرام شدم و الان سعی میکنم منتظر باشم تا حریفمان در دور بعدی مشخص شود. امروز برای تیم ما بسیار مهم بود.من از نتیجه بسیار خوشحالم. این دیدار برای تیم ما تاریخی بود. من در زمین 11 جنگجو دارم.

لحظه ی خوبی برای ماست. در حال حاضر سعی می کنم زیاد در مورد اتفاقات بازی فکر نکنم، خیلی هیجان زده نشوم. ما خیلی برای رسیدن به این جایگاه صبر کرده ایم. ما یک چهارم نهایی دشواری در پیش رو داریم. ما باید خوب استراحت کنیم و به تلاش کردن ادامه بدهیم.این وظیفه ی ماست. تمام کسانی که در باشگاه مسئول هستند چنین وظیفه ای دارند. ما باید در مسیر کنونی ادامه بدهیم.»

     
آی اسپورت
2014-03-12 02:59:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر