فهرست
میکسدزون/ ملی پوشان بعد از شکست گوام: عالی بودیم
میکسدزون/ ملی پوشان بعد از شکست گوام: عالی بودیم

میکسدزون/ ملی پوشان بعد از شکست گوام: عالی بودیم

آی اسپورت- تاخیر زیاد ملی‌پوشان برای خروج از رختکن تیم ملی باعث ناراحتی و دلخوری بسیاری از خبرنگاران شد. صحبت‌‌های تعدادی از بازیکنان تیم ملی بعد از پیروزی برابر گوام را می‌خوانیم.

آندرانیک تیموریان
جوان های خیلی خوبی داریم که حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت. دنبال سه امتیاز بودیم و به یک پیروزی خوب رسیدیم این بازی تمام شد حالا از فردا باید به بازی با هند فکر کنیم. جوان های خیلی خوبی داریم که حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت. از مردمی که آمدند تشکر می کنیم و خوشحالیم که با خوشحالی ورزشگاه را ترک کردند.

سردار آزمونمهم برد و سه امتیاز این بازی بود که توانستیم به دست بیاوریم در بازی با هند هم دنبال سه امتیاز هستیم و می خواهیم به پیروزی برسیم. با همکاری همه‌ی بچه ها بود که توانستم گل بزنم. مهم پیروزی بود که در نهایت به این هدف رسیدیم. لیگ های بالاتری هم در اروپا داریم اما لیگ روسیه هم خوب است و امیدوارم بتوانم کیفیت خودم را حفظ کنم.

علی‌رضا بیرانوند
امیدوارم در بازی برگشت و بازی با هند هم سه امتیازها را کسب کنیم. خوشحالم که در این بازی به پیروزی خوبی رسیدیم و خوشحال تر از این هستم که در این بازی گل نخوردم. امیدوارم در بازی برگشت و بازی با هند هم سه امتیازها را کسب کنیم.در این مسابقه همه تیم عالی بودند و به نوبه خودم از همه بچه ها و کی روش تشکر می کنم. خوشحال هستیم که مردم را شاد به خانه هایشان فرستادیم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-04 01:06:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر