فهرست
سیدورف: زود گل خوردیم
سیدورف: زود گل خوردیم

سیدورف: زود گل خوردیم

آی اسپورت- کلارنس سیدورف مربی 37 ساله ی روسونری پس از این بازی در جمع خبرنگاران گفت:«از نظر ذهنی در زمان هایی که ما از حریف عقب می افتیم دچار درگیری می شویم. در نیمه ی اول خیلی زود گل خوردیم. دقایقی گذشت و کمی طول کشید تا ما توانستیم واکنش نشان بدهیم تا اینکه تساوی کردیم. پس از گل بازی را بخوبی کنترل کردیم اما اتلتیکو دوباره گل زد که این مساله ضربه ی سختی به بازیکنان من زد و نتوانستیم دوباره واکنش نشان بدهیم.

در نیمه ی دوم روحیه ی جنگنده ای که در چنین مسابقاتی نیاز است را نداشتیم. ما بیشتر در نیمه ی خودمان آنهم بدون ایجاد موقعیت گل کافی بازی کردیم. من از نمایشمان نا امید هستم.

ما این شرایط را با هم در رختکن آنالیز کرده بودیم. لیگ قهرمانان اروپا برای ما هذف مهمی بود. حالاما باید تا انتهای برای خودمان اهداف دیگری تعیین کنیم. 11 مسابقه در سری آ داریم و نیاز داریم به اهداف جدیدی برسیم چرا که نمی خواهیم چیزهای خوبی را که داریم دور بریزیم.

ما در دور رفت خوب بازی کردیم و در نیمه ی اول نشان دادیم تکرار آن بازی ممکن است. معمولا وقتی تیم می بازد بازیکنان بسیار ناراحت هستند بخصوص در لیگ قهرمانان. شغل من اینست که آن ها را دوباره سرحال بیاورم تا بتوانیم بهترین عملکردمان را تا پایان فصل نمایش دهیم.»

     
آی اسپورت
2014-03-12 03:12:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر