فهرست
چرا بازیکنان بعد از بازی در رختکن ماندند؟
چرا بازیکنان بعد از بازی در رختکن ماندند؟

چرا بازیکنان بعد از بازی در رختکن ماندند؟

آی اسپورت - بعد از پایان بازی تیم‌های ملی ایران و گوام، خبرنگاران در میکسد زون ورزشگاه آزادی منتظر بودند تا بازیکنان از رختکن خارج شوند و مصاحبه کنند. اما تا حدود یک ساعت و نیم بعد از بازی، بازیکنان از رختکن بیرون نیامدند و به همین دلیل خبرنگاران با ناراحتی ورزشگاه را ترک کردند. امروز بخش رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران در مورد این اتفاقات بیانیه‌ای را صادر کرد. در این بیانیه آمده است: « کادر فنی و بازیکنان تیم ملی همواره احترام خاصی برای رسانه ها و نمایندگان رسانه‌های گروهی قائل بوده و خواهند بود و همانطور که سرمربی تیم ملی در نشست خبری اشاره داشت باید به دور از هرگونه رفتار تفرقه آمیز، دست در دست هم برای رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۸ تلاش کنیم.
بر همین اساس لازم است توضیحی درباره برخی اخبار منتشر شده مبنی بر طولانی شدن حضور بازیکنان تیم ملی در میکسد زون ارائه شود. پس از پایان دیدار ایران برابر گوام بنا به صلاحدید سرمربی تیم ملی، بازیکنانی که فرصت حضور در دیدار برابر گوام را پیدا نکرده بودند به همراه بازیکنان جانشین در زمین ماندند تا با توجه به در پیش بودن بازی برابر هند از فرصت به دست آمده استفاده کنند و تمرینی را پشت سر بگذارند.
دیگر بازیکنان هم طبق روال همیشه با حضور در رختکن مجموعه ورزشی آزادی به تمرین ریکاوری و یخ درمانی پرداختند تا پس از اتمام نشست خبری سرمربی تیم ملی و تمرین بازیکنان در میکسد زون حاضر شوند لذا برداشتهایی مانند خودداری بازیکنان از مصاحبه یا تعابیری از این دست به دور از واقعیت است و همانطور که در ابتدا عنوان شد کادر فنی و بازیکنان تیم ملی خود را موظف به پاسخگویی به اهالی رسانه می‌دانند و از آن طرف انتظار دارند که رسانه‌ها هم با انعکاس وقایع به طور صحیح و کامل، تیم ملی را در راه رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۸ و خوشحالی دل مردم یاری  کنند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-09-04 11:46:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر