فهرست
ضرر 1.2 میلیاردی استقلال به خاطر اصرار مظلومی
ضرر 1.2 میلیاردی استقلال به خاطر اصرار مظلومی

ضرر 1.2 میلیاردی استقلال به خاطر اصرار مظلومی

آی اسپورت - پرویز مظلومی هنوز می‌خواهد به هر زحمتی ، میخ آهنی را در سنگ بکوبد. او مدام از جاسم کرار دفاع می‌کند. مظلومی در بازگشت به استقلال سعی کرده بود متفاوت از گذشته‌اش باشد اما او همچنان اشتباهاتی دارد که همیشه با خود می‌کشد. به گزارش خبرآنلاین بار قبل که در استقلال بود و درست بعد از دربی مدام از این می‌گفت :«بازیکنی در تیمم دارم که سرش را جلوی توپ نمی‌گذارد و خودش را عقب می‌کشد. بروید گل‌های ایمون زاید را ببینید تا متوجه شوید. » او مدام این جمله را تکرار می کرد و جالب اینکه هیچ وقت آن بازیکن اسمی را از ترکیب بیرون نکشید تا گفته‌اش را تست کند. چون ترسید و شهامت این را نداشت که ریسک کند. بازیکنی که بعدها و بعد از باخت به سپاهان قلعه‌نویی در مسیر رسیدن به 8 تیم برتر آسیا ، باردیگر از سوی مظلومی متهم شد به کم کاری. او هنوز هم این گفته را یواشکی این ور و آن ور می‌گوید و اعتقاد دارد یک ملی‌پوش در آن فصل برایش بازی نکرده اما هیچ وقت از خود نمی‌پرسد به آنچه ایمان داشتی چرا عمل نکردی و کنارش نگذاشتی؟
حالا قصه کرار بی شباهت از آنچه در گذشته بر او رفته نیست. او یکبار چوب بها به کرار را خورده . ماجرای دعواهای دنباله دار فصلی که کار کرار و جباری در وسط زمین داشت به چک و لگد می کشید و رفتن بازیکن عراقی از استقلال. با این وجود او در ابتدای فصل این بازیکن چاق را در تیمش نگه داشت که قرار است عصای دستش باشد. از همان ابتدا ، مدیران باشگاه مخالف بودند اما او مدام می گفت می‌تواند با مدارا از کرار یک مهره اثرگذار بسازد. اصرار او کرار را در استقلال نگه داشت و صاحب قراردادی 1.2 میلیارد تومانی کرد. پولی از بیت المال که در 4 هفته اول لیگ هیچ آورده‌ای نداشته، تمام انسجام تیمی استقلال را هم با چالش روبرو کرده است. باعث دلخوری مدیران تیم از سرمربی ، دلسردی بین بازیکنان و خشم هواداران شده است.
مرور اتفاقات خیلی هم دشوار نیست. از فریادهای حنیف تا خشم مهدی رحمتی ، از قهر امید ابراهیمی شب بازی استقلال با ملوان و همه دعواهای بی پایان کرار. آقای مظلومی! شما مقصر تمام این بحران‌ها هستید. شما که مربی خوب و انسان شریفی هستید اما گاهی جرات گرفتن تصمیم قاطع مدیریتی را ندارید. امسال این تصمیم‌تان 1.2 میلیارد تومان هزینه داشته ، یعنی تقریب بیش از 2 برابر قرارداد خودتان و البته همچنان بر این اشتباه پافشاری می کنید تا شاید بحران تیم‌تان را فرا بگیرد.

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2015-09-05 11:43:25
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴، ۱۲:۳۵
اون سپاهانی که این مظلومی بهش باخت تیم کرانچار بود داداش! قلعه نوعی اون موقع تراکتور را داشت بد بخت میکرد. از یه سایت ورزشی پر بازدید بیشتر از این انتظار میره, البته به شرطی که اشتباه عمدی نباشه
سامان پرسپولیسی
شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴، ۱۵:۱۲
کرار عالیه، حتما باید حفظش کنن...
امیر
شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴، ۱۶:۵۷
آقای نام و نام خانوادگی 12:35
اگه منظورتون از بدبخت کردن یه تیم اینه که نایب قهرمانش کنن،کاش یکی هم پیدا میشد پرسپولیس خوشبخت شمارو بدبخت میکرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر