فهرست
برد پرسپولیس در نیمه‌ی اول بازی دوستانه؛ حضور فیکس مسلمان
برد پرسپولیس در نیمه‌ی اول بازی دوستانه؛ حضور فیکس مسلمان

برد پرسپولیس در نیمه‌ی اول بازی دوستانه؛ حضور فیکس مسلمان

آی اسپورت- پرسپولیس از ساعت 17 امروز در یک دیدار تدارکاتی و دوستانه به مصاف تیم بهمن جوان تهران رفت. این تیم در لیگ آسیا ویژن حضور دارد. ترکیب ابتدایی پرسپولیس در این بازی به صورت زیر است:

سوشا مکانی - محسن بنگر - رضا خالقی‌فر - فرشاد احمدزاده - هادی نوروزی - محسن مسلمان - مهرداد کفشگری - کمال‌الدین کامیابی‌نیا - مایکل اومانا - بابک حاتمی - علی علی‌پور

- گل اول پرسپولیس را کمال کامیابی‌نیا و از روی نقطه‌ی پنالتی به ثمر رساند. خادی نوروزی لین پنالتی را برای پرسپولیس گرفت. گل دوم هم روی شوت بابک حاتمی وارد دروازه‌ی حریف شد.
- علی علی‌پور در این بازی چند موقعیت مهم را از دست داد و یک بار هم توپ را به تیرک دروازه کوبید تا عصبانیت برانکو را هم در پی داشته‌باشد.
- برانکو به سبک علی پروین از ابتدای بازی بر روی نیمکت نشسته‌است و بجز یک صحنه که به‌خاطر اعتراض به علی‌پور بلند شد، در مابقی دقایق بازی بر از روی نیمکت پرسپولیس برنخاست.
- نیمه‌ی اول بازی بیشتر در اختیار پرسپولیس بود. محسن مسلمان که در این بازی از ابتدا در ترکیب پرسپولیس بود چندان خوب ظاهر نشد و در چندین صحنه چند پاس اشتباه هم داشت.
- برانکو در پایان نیمه در کنار نیمکت به بازیکنانش در مورد اشتباهاتشان تذکر داد. تاکید برانکو بیشتر بر روی پاسکاری و پرس حریف است. برانکو در این مدت به صورت ویژه با علی‌پور صحبت کرد و در مورد اشتباهاتش به او نکاتی را گفت.
- این بازی در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار می‌شود و حدود 50 هوادار پرسپولیس از نزدیک این بازی را تماشا می‌کنند.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-05 18:04:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر