فهرست
کرار: آیا از خانواده مهم‌تر هم داریم؟
کرار: آیا از خانواده مهم‌تر هم داریم؟

کرار: آیا از خانواده مهم‌تر هم داریم؟

آی اسپورت- جاسم کرار دوباره تبدیل به سوژه اول فوتبال ایران شده است. هافبک عراقی استقلال که در آخرین روز اردوی استقلالی ها با ترک اردوی این تیم حاشیه های زیادی را ایجاد کرده است،جاسم کرار با دفاع از عملکرد خود می گوید: باشگاه استقلال برای من خانه تهیه نکرده است و خانواده من در شهر کرج تنها بودند. آیا درست است که سرمربی تیم به من اجازه ترک اردو برای رسیدگی به مسائل شخصی را نمی دهد؟ خانواده من تا به امروز در برابر تمامی این مشکلات کنار من بودند اما من نمی توانستم اجازه بدهم آنها در یک کشور غریب تنها بمانند.
وی درباره این موضوع که چرا پس از اینکه سرمربی به او اجازه نداده است، اردو را ترک کرده افزود: وقتی خانواده من مکانی برای سکونت ندارند و مسئولین استقلال به تعهدات خود که در قرارداد آمده است عمل نمی کنند چگونه انتظار دارند من در این موضوع به آنها متعهد باشم؟ کرار معتقد است ترک اردوی استقلال برای حفظ امنیت خانواده اش کار درستی بوده است.
وی در پایان صحبتهای خود گفت: هواداران استقلال و هر کسی که به من انتقاد می کند فقط خود را جای من بگذارد و بگوید آیا از خانواده مهم تر مساله‌ای هست؟ من برای آرامش خانواده ام فوتبال بازی می کنم و نمی خواهم این موضوع تبدیل به دردسر آنها شود.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-05 19:47:09
نظر دهید
۱ نظر
حسین اهوازی
يكشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴، ۰۰:۴۷
آقا جون برای بازیکن خارجی باید تعهداتت رو انجام بدی. چطور توزی یک سال مفید برای تراکتور بازی کرد و هیچ مشکلی پیش نیومد اما برای استقلال دو تا بازی کرد و الان تمام پولش رو هم میگیره و تازه ممکنه امتیاز هم کسر کنند. به نظرم مشکل مدیریت هست .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر