فهرست
گزارش روز : پایان سال نحس رحمتی؟
گزارش روز : پایان سال نحس رحمتی؟

گزارش روز : پایان سال نحس رحمتی؟

آی اسپورت- برای سیدمهدی رحمتی سال رو به پایان 92 بدترین سال ممکن بود. رحمتی امسال حتی از روزهایی که در استقلال ذخیره طالب‌لو می‌نشست و یا روزهایی که در سپاهان کمیل سوسکو خارجی را به او ترجیح دادند، بیشتر زجر کشید.
 یک مورد بدبیاری یا اتفاق تلخ ورزشی پیدا نمی‌کنید که در سال 1392 نصیب سید نشده باشد. انگار ماری که در طالع‌بینی نشانه سال 92 بود، ماموریت داشت هر چند هفته یک بار نیشی به رحمتی بزند!
 دروازه‌بان مطرح فوتبال ایران که اواخر سال گذشته جایگاه خود در تیم‌ملی را با یک مصاحبه بی‌موقع از دست داد، در سال 92 انواع و اقسام بدبیاری‌ها را تجربه کرد. او که قبل از بازی‌های پایانی تیم‌ملی در راه رسیدن به جام‌جهانی برزیل این فرصت را داشت که با امضای نامه تهیه شده از سوی کی‌روش به اردو برگردد، شاید به هوای این که تیم ملی شانسی برای صعود به جام جهانی ندارد، از امضای نامه مدنظر کی‌روش خودداری کرد تا نتواند در صعود تاریخی فوتبال ایران به جام جهانی 2014 سهیم شود.
 پس از آن، فصل جدید لیگ برتر برای رحمتی که بهترین دروازه‌بان لیگ دوازدهم بود، با گل‌های خورده فراوان شروع شد و او در جدول سلاطین کلین شیت از نیلسون برزیلی، رحمان احمدی و حتی محمدباقر صادقی، دروازه‌بان جوان تیم معمولی سایپا عقب افتاد.
 تیره‌روزی‌های رحمتی با درخشش او در شروع نیم‌فصل دوم لیگ سیزدهم برای مدت کوتاهی به فراموشی سپرده شد اما دوباره در روزهای پایانی سال بخت از رحمتی رو گرداند. خوردن 4 گل در انزلی که بی‌تعارف دو گل از آن 4 گل را حتی یک دروازه‌بان مبتدی هم نمی‌خورد، به کی‌روش اطمینان داد که به راحتی می‌تواند روی نام او قلم قرمز بکشد و حتی با وجود آن‌که با رحمتی آشتی کرده و عکس یادگاری گرفته، بر سر موضع قبلی خود بماند و از دعوت دروازه‌بان استقلال به اردوی تیم‌ملی خودداری کند.
 حالا کلکسیون نحسی سال 92 برای رحمتی با گل ناشیانه‌ای که مقابل الریان قطر خورد، کامل شد. درست چند روز پس از آن‌که رحمان احمدی در مصاف کویت با دروازه‌بان مطمئن بازی ایران و کره‌جنوبی فاصله زیادی نشان داد و دانیال داوری در بازی ایران و گینه کلاس بوندس لیگایی خود را زیر سوال برد، رحمتی گلی خورد که حتی حامیانش را هم از این که می‌گفتند سید باید در جام جهانی برزیل دروازه‌بان شماره یک تیم‌ملی باشد، پشیمان کرد.
 استقلال تا پایان سال 1392 فقط یک بازی دیگر دارد که همزمان با چهارشنبه‌سوری در تهران برگزار می‌شود. شاید رحمتی در این بازی هم بدبیاری تازه‌ای را تجربه کند اما در حالی که شمارش معکوس برای پایان سال جاری آغاز شده، معلوم نیست سال نحس رحمتی هم با ورود 1393 تمام می‌شود؟
 آیا دروازه‌بانی که در سال مار حتی از ریسمان سیاه و سفید هم نیش خورد، در سال اسب، می‌تواند به سوی موفقیت بتازد؟!
     
آی اسپورت
2014-03-12 10:31:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر