فهرست
مظلومی سر مجیدی را گرم کرد: اختیار تام نظم تیم با تو!
مظلومی سر مجیدی را گرم کرد: اختیار تام نظم تیم با تو!

مظلومی سر مجیدی را گرم کرد: اختیار تام نظم تیم با تو!

آی اسپورت- مربی تیم فوتبال استقلال به سرمربی تیم گفته است که در صورت بازگشت بازیکن جنجالی احتمال جدایی‌اش وجود دارد. فرزاد مجیدی که جر و بحث او با کرار چند روز گذشته رسانه‌ای شد و مقدمه حاشیه‌های زیادی شد گفته با بازگشت کرار در این تیم نمی‌ماند. از آنجا که مظلومی به خاطر کرار حاضر نیست هیچ جوره کنار بیاید و از طرف دیگر در صورت جدایی فرزاد مجیدی، او و برادرش و طرفدارانش به قطب مخالفش تبدیل خواهند شد برای به دست آوردن دل آنالیزور! خود او را مسول برقرار نظم و انضباط تیم کرده است.
مجیدی در تمرینات این فصل استقلال مدام از تماشاگران، عکاسان و خبرنگاران می‌خواهد که نزدیک زمین چمن نشوند و از لیدرها هم خواسته است که کنار سرمربی تیم قرار نگیرند.اودر صحبت با مظلومی گفت که اگر فکر می‌کنید هواداران و لیدرها می‌توانند کنار زمین حضور داشته باشند، من دیگر مانع آنها نمی‌شوم که سرمربی استقلال به او گفت: «در این زمینه اختیار تام دارید و شما مسئول نظم ایجاد نظم در تمرینات هستید.»
همچنین سرمربی استقلال به دستیارش در خصوص اردوهای تیم و برخورد با بی‌نظمی‌ها اختیار تام داد تا مانع هرگونه بی‌نظمی شود! و این طور شد که فرزاد مجیدی با حفظ سمت آنالیزور به سمت برگزار کننده نظم تمرینات هم رسید
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-06 19:10:01
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴، ۱۰:۵۸
این همه بازیکن ملی پوش وتراز اول مثل سید علی موسوی ،شاهین وشاهرخ بیانی یا یکی مثل فنونی زاده خیلی محق تر از فرزاد بودن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر