فهرست
گزارش تمرین پرسپولیس/ آمادگی سوشا و بنگر
گزارش تمرین پرسپولیس/ آمادگی سوشا و بنگر

گزارش تمرین پرسپولیس/ آمادگی سوشا و بنگر

آی اسپورت- تمرین امروز پرسپولیس از ساعت 18 در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز شد. در تمرین امروز برانکو برنامه‌های متنوعی را برای شاگردانش درنظر گرفته‌بود. گزارش تمرین امروز پرسپولیس را می‌خوانید.

- در این تمرین مهدی طارمی، امید عالیشاه، رامین رضاییان و جری بنگستون به دلیل حضور در اردوی تیم ملی و حیدریه، نوراللهی و کمندانی به دلیل حضور در تیم امید غیبت داشتند. لوکا ماریچ هم در تمرین حضور نیافت و در سالن بدنسازی مشغول فعالیت شد.
- ابتدا بازیکنان مشغول گرم‌کردن شدند و سپس دویدن‌های آرام و سرعتی خود را آغاز کردند. بازیکنان در این بخش بیشتر کارهای بدنسازی و استقامتی را در دستور کار داشتند. بازیکنان در این قسمت نیمی از زمین را به صورت رفت و برگشت می‌دویدند.
- سه دروازه‌بان پرسپولیس هم از همان ابتدا زیر نظر مربی دروازه‌بان‌ها کار خود را شروع کردند. در بخش‌های بعدی تمرین ایمان صادقی چند بار توپ را دوضرب جمع کرد که این کار بعد از چند بار تکرار عصبانیت مربی پرسپولیس را هم درپی داشت.
- برانکو در این تمرین از علی‌پور رضایت نداشت و معتقد بود او دل به کار نمی‌دهد. در عوض سوشا مکانی و بنگر در این تمرین آمادگی بالای خود را به رخ مربیان و سایر بازیکنان کشیدند.
- وزش باد دقایقی تمرین سرخ‌پوشان را تحت تاثیر قرار دارد. خاک زیادی از این باد در ورزشگاه بلند شد.
- پاسکاری در فضای کوچک و تحت فشار در قالب دو تیم 7 نفره از دیگر برنامه‌ی پرسپولیس در تمرین امروز بود. تعدادی از بازیکنان در این قسمت سانتر می‌کردند و مهاجم‌ها هم وظیفه‌ی گل‌زنی را برعهده داشتند. این بازیکنان چه در صورت گل کردن و یا نکردن توپ موظف بودند توپی در راه برگشت به سمت دروازه‌ی سیار شوت کنند.
- حدود 40 هوادار از نزدیک شاهد تمرین پرسپولیس بودند.
- تمرین فردای پرسپولیس تعطیل اعلام شد.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-06 20:32:03
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر