فهرست
ادعای عجیب: اتلاف وقت، به دستور نیمکت
ادعای عجیب: اتلاف وقت، به دستور نیمکت

ادعای عجیب: اتلاف وقت، به دستور نیمکت

آی‌اسپورت- محمد حسینی دروازه‌بان تیم سپیدرود رشت در جمع خبرنگاران در مورد تساوی تیمش مقابل سپاهان گفت: سپاهان احتیاج به پیروزی داشت و هواداران از این تیم انتظار برد داشتند. سپاهان فکر می‌کرد بازی آسانی دارد ولی برعکس شد. او در مورد اتلاف وقت و مصدومیتش در بازی بیان کرد: زانوی پای راستم درد می‌کرد اما از بیرون به من می‌گفتند روی زمین بخوابم، وقتی از روی نیمکت اشاره می‌کنند من هم مجبورم انجام بدهم. در تبریز از روی آخرین توپ بازی گل خوردیم و کادر فنی کمی از این موضوع می‌ترسیدند چرا که تحت فشار بودند تا خدای نکرده تجربه تبریز تکرار نشود.

حسینی در خصوص خستگی تیم سپیدرود گفت: در سال ۲۰۱۷ هستیم و برای سفر به اصفهان باید ۱۲ ساعت در اتوبوس باشیم و به دلیل اینکه فاصله زمانی دو بازی ما کم بود خستگی در بدن بازیکنان مانده بود.
دروازه‌بان سپیده رود ادامه داد: از نیمکت به من گفتند بازی را بخوابان. به هواداران سپاهان حق می‌دهم که هر گونه که بخواهند شعار دهند. یک روز زنده باد می‌گویند و یک روز مرده باد! همین که ورزشگاه‌ها را پر می‌کنند قدمشان روی چشم ما است.
۴ ۶  
آی اسپورت
2017-08-24 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
فرهاد
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۰۲
واقعا مایه تاسف است که سپیدرود هنوز لیگ برتر را با لیگ 1 اشتباه گرفته و با یک فوتبال اعصاب خرد کن بحرینی اینقدر اتلاف وقت می کرد توپ هر جای زمین بود دروازبان سپیدرود خودش را روی زمین می انداخت این روش فوتلال ناجوانمردانه است هر چند مقصر حود سپاهان هست و درس عبرت برای سایر تیم ها که در مقابل سپید رود کار را همان بیست دقیقه اول تمام کنید تا اسیر این نوع فوتبال اعصاب خرد کن انها نشوید
۸ ۲
saman
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۹:۰۹
اون میلیاردها پولی که سپاهان از پول دولتی میگیره رو به سپیدرود بدین و خودتون بی پول و خصوصی بشین ببینم اونوقت فوتبال میکنین یا ضد فوتبال ، جالبه با طرز تفکر شما لابد مورینیو هم وقتایی که اتوبوس پارک میکنه ضد فوتباله ؟ نه برادر امتیاز نگرفتی زورت گرفته این حرفارو بزار کنار، کل تیم سپیدرودبا بودجه ی دوتا بازیکن سپاهان بسته میشه، شما هم مثل پرسپولیس فوتبال بازی کردن رو یاد بگیر تا اگه کسی جلوت دفاعی بازی کرد ازین حرفا نزنی، ببخشید سپیدرود هجومی بازی نکرد که شما دو هیج ببری :)))))))
علی
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۴۹
والا پارس جنوبی هم اومد تو نقش جهان بازی کرد نه دفاع اتوبوسی چید و نه دروازه بانشون خودشو زمین ننداخت اگه بنا به پول نداشتنه پارس هم مثل شماست ولی مردونه جنگید و یه مساوی گرفت نه با وقت کشی
خداییش تیمای عربی هم ابنجوری وقت کشی نمیکنن
۴
No One
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۴۶
مربیان ایرانی و علم روز فوتبال...
فوتبال باشگاهیمونُ مقایسه کنید با فوتبالی که لخویا-الهلال-العین-الاهلی-الریان و...بازی می کنن
تا وقتی مربیان بیسواد وطنی جولان میدن وضعیت به همین منوال خواهد بود و در این بین فرقی هم نمیکنه که مربی پیر(میثاقیان) باشه یا جوون(نظرمحمدی)
۷
علی رضــا
شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶، ۰۹:۵۶
بازم دمت گرم که صداقت داری.. سرمربی سپید رود هم با عدم حضور در کنفرانس خبری قبل و بعد از بازی نشون داد تا حرفه ای شدن فاصله زیادی داره..
۱
سپــااهان
شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶، ۱۰:۰۵
در مورد نتیجه به دست آمده بیش از آنکه سپید رود و نوع بازیش مقصر باشه خود سپــاهان تقصیر کاره.. کادر فنی سپــاهان باید برای چنین روزهـایی راهکار داشته باشه و راه نفوذ به دروازه حریف رو پیدا کنه.. به امید شروع دوباره طوفان زرد آسیــا..
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر