فهرست
سوآرس: هیچ بازیکنی بهتر از مسی نیست
سوآرس: هیچ بازیکنی بهتر از مسی نیست

سوآرس: هیچ بازیکنی بهتر از مسی نیست

 آی اسپورت - لوئیس سوآرس که در فصل تابستانی سال قبل به بارسلونا پیوست، عملکرد بسیار خوبی در ترکیب این تیم داشته و در همان فصل نخست حضورش توانست سه‌گانه فوتبال اروپا و اسپانیا را به دست آورد تا بهترین خرید فصل لقب بگیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی EFE، سوآرس اکنون در بارسلونا جا افتاده است و در کنار مسی و نیمار، مثلث بسیار خطرناکی را تشکیل داده است. او درباره رابطه خود با این دو ستاره بزرگ فوتبال اروپا و جهان اظهار کرد: «رابطه‌ام با مسی و نیمار چه در زمین و چه در خارج از آن بسیار خوب است. همه می‌دانیم که مسی بهترین است و کسی بهتر از او وجود ندارد. هیچ‌کس جرات نزدیک شدن و یا برابری با مسی را ندارد. اگر کسی چنین راهی را در پیش بگیرد، تصمیم بسیار سختی گرفته است. به عنوان یک نفر از مثلث خط حمله بارسلونا، وظایف خاصی در میدان دارم. باید واقع‌گرا باشم و اعتراف کنم نمی‌توانم سه یا چهار بازیکن را دریبل کنم. این کار مخصوص بازیکنانی همچون مسی، نیمار و آندرس اینیستا است اما زدن توپ‌های آخر کار من است. در زدن این ضربه‌ها باید نهایت دقت را به کار بگیرم. اگر فرصت شوت‌زنی برایم مهیا نباشد، باید در کارهای دفاعی شرکت و به تیمم در بازیسازی کمک کنم.»
مهاجم اروگوئه‌ای بارسلونا در پایان سخنان خود به مقایسه حضورش در لیورپول و بارسلونا پرداخت و گفت: «به اینجا آمدم تا بجنگم. در بارسلونا احساس فشار کمتری دارم زیرا در لیورپول همه نگاه‌ها به سمت من بود و وقتی تیم بازی را واگذار می‌کرد، همه به انتقاد از من می‌پرداختند اما اینجا در بارسلونا بازیکنان بزرگتر از من وجود دارند و این، کارم را بسیار راحت می کند.»

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-09-07 11:05:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر