فهرست
رسیدن آرسنال به بدترین رکورد ۲۷ ساله
رسیدن آرسنال به بدترین رکورد ۲۷ ساله

رسیدن آرسنال به بدترین رکورد ۲۷ ساله

آی اسپورت - آرسنال دیشب در خانه خود استادیوم امریتس، در لیگ اروپا میزبان آینتراخت فرانکفورت بود ولی در این دیدار هم با نتیجه ۲-۱ شکست خورد تا هفتمین بازی پیاپی بدون پیروزی‌اش را پشت سر بگذارد. این شکست علاوه بر اینکه فشارها بر اونای امری را به شدت افزایش داده و اخراج او را قریب‌الوقوع کرده، برای آرسنال رکوردی است که هواداران این تیم را به شدت ناراحت کرده است.

آرسنال از پیش از شروع دوران نشستن آرسن ونگر بر روی صندلی مربی‌گری این تیم تا چند هفته اخیر هرگز چنین رکوردی نداشته یعنی هفت بازی پیاپی بدون پیروزی را پشت سر نگذاشته بود. آرسنال در هفت بازی اخیر خود در رقابتهای مختلف پنج تساوی بدست آورده و دو بار شکست خورده است. این در حالی است که آرسن ونگر، سرمربی افسانه‌ای این تیم در ۱۲۳۵ بازی‌ای که هدایت توپچی‌ها را به عهده داشت هرگز چنین کارنامه‌ای نداشت یعنی در هیچ برهه‌ای هفت بازی پیاپی بدون برد را پشت سر نگذاشته بود.

 آخرین باری که آرسنال چنین رکوردی داشته یعنی در هفت بازی پشت سر هم پیروز نشده به سال ۱۹۹۲ برمی‌گردد، زمانی که جرج گراهام هدایت توپچی‌ها را به عهده داشت و آنها در آن فصل در هشت بازی پیاپی بدون پیروزی مانده بودند. امری حالا باید تیمش را برای سفر به نوریچ و بازی با تیم این شهر در لیگ برتر آماده کند. دیداری بسیار مهم برای آرسنال و سرمربی‌اش که می‌تواند آینده او را در این تیم رقم بزند. 

۱    
آی اسپورت
2019-11-29 08:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر