فهرست
اعتراض کمالوند به همشهری‌ها: دیگر در تبریز بازی دوستانه برگزار نمی‌کنیم
اعتراض کمالوند به همشهری‌ها: دیگر در تبریز بازی دوستانه برگزار نمی‌کنیم

اعتراض کمالوند به همشهری‌ها: دیگر در تبریز بازی دوستانه برگزار نمی‌کنیم

آی اسپورت – فراز کمالوند، سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز، پس از انتشار ارقام موجود در قراردادهای بازیکنان و مربیان توسط سازمان لیگ می گوید ارقام اعلام شده مربوط به قراردادها نشان می دهد این تیم در یارگیری و قرادادهایش ولخرجی نکرده. گفت‌وگوی او را با آی اسپورت بخوانید.
وضعیت فعلی تیم گسترش فولاد چگونه است؟
 اردوی مان را به پایان رساندیم و این روزها تمرینات مان را پی گیری می کنیم، اردوی خوبی را در سرعین داشتیم و کاملا طبق برنامه جلو رفتیم،  اخیرا یک بازی دوستانه نیز با تیم ماشین سازی تبریز داشتیم که برای ما مهم بود وضعیت آمادگی بازیکنان مان را مورد بررسی قرار دهیم.
در بازی دوستانه مقابل ماشین سازی تبریز 4 نفر از بازیکنان تان مصدوم شدند، نظرتان در این باره چیست؟
 متاسفانه نمی دانم دلیل آن همه محکم بازی کردن چه بود؟ در این بازی 4 بازیکن تیم ما مصدوم شدند و ما تا رفع مصدومیت شان آنها را در اختیار نخواهیم داشت، این اتفاق بار اول نیست که می افتد و قبلا نیز سابقه داشته و ما را نیز مجبور کرده است که دیگر در تبریز بازی دوستانه نداشته باشیم چرا که قطعا به مصدومیت شماری از بازیکنان مان منجر می شود.
نظرتان در رابطه با ارقام منتشر شده توسط سازمان لیگ چیست؟
اتفاقا چقدر خوب شد که این رقم ها اعلام شد تا مردم بیشتر در جریان همه قراردادها قرار بگیرند، قبلا تصوری وجود داشت که حالا تیمی مانند گسترش فولاد که کاملا خصوصی است احتمالا رقم های درشت به بازیکنان و کادرفنی اش می دهد و در این زمینه ولخرجی هایی می کند اما حالا و با توجه به ارقام اعلام شده همه می بینند که تیم ما کاملا با برنامه و حساب و کتاب قراردادهایش را بسته است و به هیچ وجه به دنبال قرارداد بستن با بازیکنان مورد نظرش به هر قیمتی نبود.
در مورد بازی جام حذفی تیم تان چه نظری دارید؟
 ما روز پنجشنبه با نماینده کرج در رقابت های جام حذفی بازی داریم و عنوان می کنیم که این جام را نیز بسیار جدی گرفته ایم و قصد داریم با انجام بازی هایی حساب شده آنجا نیز حرف هایی برای گفتن داشته باشیم.
     
آی اسپورت
2015-09-07 18:00:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر