فهرست
اعتراف پروین: به دایی برای بازی ستاره‌ها زنگ نزدم
اعتراف پروین: به دایی برای بازی ستاره‌ها زنگ نزدم

اعتراف پروین: به دایی برای بازی ستاره‌ها زنگ نزدم

آی اسپورت- با وجود این که بازی ستاره‌ها چندین روز است که به پایان رسیده اما حاشیه‌های این بازی همچنان ادامه دارد. یکی ازاین حاشیه‌ها پشیمان شدن پروین از این موضوع است که چرا با دایی تماس نگرفته. علی پروین در این مورد گفت:«اشتباه کردم که خودم به علی دایی زنگ نزدم. حسین یاریار به من گفت که به دایی زنگ زده است اما باید من هم زنگ می‌زدم. جایش خیلی خالی بود. من شنیدم که دایی از این موضوع ناراحت شده و حق با اوست من باید به او زنگ می‌زدم. اتفاقاً خیلی خوب می‌شد که دایی و علی کریمی همدیگر را می‌دیدند و همه چیز تمام می‌شد و می‌رفت. به هر حال دو، سه دفعه که توی این محافل همدیگر را ببینند همه چیز تمام می‌شود می‌رود.
به نظر من علی دایی و علی کریمی بهتر است توی زمین فوتبال همدیگر را ببینند و آشتی کنند نه روی تخت بیمارستان. شما دیدید وقتی علی دایی به ملاقات محمد مایلی‌ رفت اشک توی چشمان هر دو جمع شد و چقدر لحظه خوبی بود. متأسفانه شما روزنامه‌ها دایی و کریمی را به جان هم می‌اندازید!»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-07 19:26:45
نظر دهید

۱ نظر
شهریتر
دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۵۳
علی دایی بزرگتره و در ضمن اون نبود که دعوا رو شروع کرد بلکه علی کریمی با ایجاد حاشیه برتی تیم دایی و حرفای حاله زنکیش به این وضع دامن زد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر