فهرست
برای مهدی طارمی/ تا کجا قرار است بالا بروی؟
برای مهدی طارمی/ تا کجا قرار است بالا بروی؟

برای مهدی طارمی/ تا کجا قرار است بالا بروی؟

آی اسپورت- بعد از درخشش در بازی قبلی و تشکیل یک زوج موفق با سردار آزمون، امروز هم مهدی طارمی یکی از امیدهای اصلی تیم ملی برای فتح دروازه حریف خواهد بود. بازیکنی که پرسپولیسی‌ها خیلی به او می‌نازند اما با ادامه همین روند شاید به زودی پرسپولیس را به مقصد تیمی بزرگ‌تر ترک کند.
بهترین مهاجم لیگ چهاردهم (به انتخاب سازمان لیگ) و بهترین بازیکن لیگ پانزدهم در 5هفته ابتدایی، همین الان هم دل خیلی‌ از باشگاه‌های عربی را برده است. او اگر به همین روند ادامه بدهد پیشنهادهای اروپایی برایش سرازیر می‌شوند و آن‌وقت دیگر نیازی نیست پاکت‌هایی را که از حاشیه خلیج‌فارس به دستش می‌رسند باز کند.
طارمی فقط 35هفته در لیگ برتر بازی کرده اما سرعت پیشرفتش طی همین مدت کوتاه آن‌قدر خیره‌کننده بوده که او را تا صدر جدول گلزنان لیگ، پیراهن اصلی تیم ملی و جایزه بهترین بازیکن فصل رسانده است. در صورت ادامه این روند، کفش طلای آقای گلی در لیگ ایران کمترین جایزه‌ای است که انتظار او را می‌کشد.
در نخستین ماه‌های ورود به 24سالگی، مرد شماره17 تیم ملی قله‌های رفیع‌تر و موفقیت‌های بزرگ‌تری را پیش روی خودش می‌بیند. او که همین چند هفته قبل مدافعان زردپوش سپاهان را یکی یکی مثل آدمک‌های تمرینی پشت سر گذاشت یک مهاجم همه‌کاره و تمام‌عیار محسوب می‌شود. برانکو ایونکوویچ او را با لواندوفسکی مقایسه کرده و معتقد است طارمی باید هر چه سریع‌تر به یک تیم درجه2 اروپایی برود تا بعد از یکی دو سال تجربه‌اندوزی راه خودش را به سوی تیم‌های درجه اول اروپا باز کند.
او احتمالا یکی از موفق‌ترین لژیونرهای ما در سال‌های آتی خواهد بود. هواداران پرسپولیس باید تا جایی که می‌توانند چشم‌هایشان را از نمایش‌های او سیراب کنند، چون به زودی زمان خداحافظی فرا خواهد رسید.
کد خبر: 9411
  ۲  
آی اسپورت
2015-09-08 11:52:54
نظر دهید

۲ نظر
سعید
سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۴۴
حیف...
خیلی دوس داستنیه این پسر
ایشالا امسال پرسپولیس رو قهرمان کنه و بعد بره تیمای درجه یک اروپایی
دو کلمه حرف حساب
چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴، ۰۹:۰۵
چرا اینقدر در مورد یک بازیکن اغراق میکنید؟؟ با این کارتون خرابش میکنید! در حالیکه مدام باید بهش یادآوری کنید که این تیمهای درجه 3 و 4 آسیا محک خوبی نیستند و نباید مغرور بشه! الکی دارید انتظار هواداران رو ازش بالا میبرید! گل زدن به هند و گوام اینقدر سر و صدا داره؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر