فهرست
سامره: پرسپولیس تیم دوم من است!
سامره: پرسپولیس تیم دوم من است!

سامره: پرسپولیس تیم دوم من است!

آی اسپورت - علی 30 ثانیه. این لقبی است که هواداران استقلال به علی سامره دادند. هنوز بازی دربی شروع نشده بود که توپ به تور دروازه پرسپولیس خورد و ورزشگاه با شادی هواداران استقلال روی هوا رفت. حالا اما علی سامره در قامت یک مربی در دربی موفق شده تا پرسپولیس را ببرد. برد استقلال در بازی دربی امیدها این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده و برای مردی که به علی 30 ثانیه استقلال معروف است، نوستالژی دارد. حالا هواداران استقلال برای سامره‌ای که روی نیمکت استقلال حضور دارد، هورا می‌کشند و محبوبیتش چند برابر شده است. گفتگوی او را با ایران ورزشی بخوانید:  
دربی امیدها را بردید. به نظر می‌رسد روی پرسپولیس و بازی دربی خیلی حساس هستید؟  کلا مقابل پرسپولیس انگیزه داریم. ‌ای کاش هر هفته بازی دربی بود و با پرسپولیس بازی می‌کردیم.
علی 30 ثانیه، این لقبی است که هواداران استقلال برای شما در نظر گرفته‌اند و با این لقب خیلی هم محبوب شدید. آن یک اتفاق بود که کمتر در فوتبال پیش می‌آید؛ گل زدن در ثانیه 30 بازی.
اما در این لقب یک تردیدی وجود دارد؟ چه تردیدی؟!
قبل از شما گفته می‌شد عباس سرخاب توانسته این لقب را از آن خود کند! نه. بین گل من و آقای سرخاب یک فرق وجود داشت.
چه فرقی؟ آقای سرخاب در ثانیه 30 نیمه دوم گل زد. یعنی بازی در 45 دقیقه اول تمام شد و با شروع نیمه دوم در ثانیه 30 ایشان گل می‌زنند. در حالی که من در ثانیه 30 نیمه اول گل زدم.
در کل روی نام پرسپولیس حساسید و دوست ندارید در دربی‌ها بازنده باشید! این را در دوران مربیگری خود هم دارید نشان می‌دهید! نه اینطوری فکر نکنید! پرسپولیس تیم دوم من است. باور کنید بعد از استقلال همیشه دوست دارم پرسپولیس برنده شود.
دربی امیدها را بردید اما بعد از آن خیلی حرف به وجود آمد! چه حرفی؟!
طی چند روز گذشته آقای رهبری فر و بزیک درباره این بازی خیلی صحبت کردند! تیم پرسپولیس هم خوب کار کرد اما ما یک گل زدیم و 5 گل هم نزدیم. استقلال در این بازی خیلی خوب کار کرد و حقش برد بود.
نگاه تیم بزرگسالان استقلال به تیم امیدها و کلا پایه چطور است؟ توجهی به این تیم‌ها می‌شود؟ بله. خوشبختانه امسال آقای مظلومی نگاه خوبی به تیم‌های پایه دارد. ایشان چند باری سر تمرین ما آمده و هر وقت ما بازیکن خواستیم، بازیکنان امیدشان را برای بازی به ما داده‌اند.
چرا در تیم ستارگان نبودی؟  ما ستاره نیستیم که در تیم ستاره‌ها باشیم.
اگر شما ستاره نیستید پس چه کسی ستاره است؟ کلی گفتم. ایران کم ستاره ندارد. البته این را بگویم که در این تیم بازیکنان زیادی نبودند و تیم ستارگان ما کامل نبود.
پرسپولیسی‌ها سالگرد شش تایی‌ها را جشن گرفتند و بدجور برای استقلالی‌ها کری می‌خوانند! قشنگی فوتبال به همین کری خواندن‌ها است. مردم در زندگی شخصی‌شان مشکلات زیادی دارند و با همین کری خواندن‌ها شاد هستند. ما هم با شادی مردم شاد می‌شویم و خوشحالیم که فوتبال باعث شادی حتی لحظه‌ای مردم ایران می‌شود. البته این را هم بگویم استقلال در سال‌های اخیر در دربی‌ها بهتر بوده است و کم افتخار و پیروزی نیاورده! استقلالی‌ها هم عدد برای کری خواندن دارند و این کری‌ها به فوتبال ما زیبایی داده، من که به شخصه لذت می‌برم و از این بابت ناراحت که نیستم هیچ، خوشحال هم هستم. استقلال در فصل جاری گران‌ترین تیم لیگ لقب گرفت! هواداران حق دارند از این تیم گرانقیمت قهرمانی توقع داشته باشند!  به اسم استقلال گران است! اما در اصل تیم گرانی نیست. بازیکنان این تیم در آخر 50 درصد قراردادشان را هم نمی‌گیرند! چه فایده دارد که به صورت قطره چکان به بازیکنان پول می‌دهند؟! نباید اینطوری نگاه کنیم که این تیم گران است چون واقعا گران نیست.
اما این مشکل همه تیم‌ها است! بله، قبول دارم همه تیم‌ها به این شکل پول می‌گیرند اما بی‌انصافی است که فکر کنیم استقلال گرانقیمت است و باید به اندازه گرانی‌اش نتیجه بگیرد چون در عالم واقعیت اینطور نیست.
کمی از تیم خودتان بگویید؟ امسال بچه‌های خوبی در تیم جمع شدند. هفته به هفته هم بهتر می‌شویم. من مطمئن هستم سال آینده استقلال می‌تواند از تیم پایه‌های خود 5، 6 بازیکن بگیردکه مهره‌های اصلی تیم بشوند چون در تیم ما بازیکنان خیلی خوبی هستند.
گفتید نگاه‌ها به پایه‌ها امسال فرق کرده؟بله، آقای مظلومی خیلی توجه دارند و خیلی به تیم ما کمک می‌کنند. هر وقت بازیکن خواستیم در اختیار تیم قرار دادند. با این نگاه شرایط بهتر می‌شود و ما به این تیم می‌توانیم امیدواری بیشتری داشته باشیم.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-08 11:32:14
نظر دهید
۱ نظر
-
سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴، ۱۲:۰۹
منم دوس دارم اس اس و پس پس همدیگرو دوس داشته باشن
و به بازیکنایی که هوادارا دوسشون دارن احترام بزارن
دوس دوس دوس
په قدر دوس گفتم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر