فهرست
سردرگمیِ خیابانی در گزارش: شد؟ نشد؟ زد؟ نزد؟
سردرگمیِ خیابانی در گزارش: شد؟ نشد؟ زد؟ نزد؟

سردرگمیِ خیابانی در گزارش: شد؟ نشد؟ زد؟ نزد؟

استاد دیدار را طوفانی شروع کرد. تا جایی که دو دفعه به اشتباه اعلام کرد قرار است به پخشِ تبلیغات بروند اما نرفتند. در لیست ابتدای بازی تیم ملی هم وریا غفوری را در میان دفاع‌ها جا داده بود و حاج‌صفی را به هافبک برد. ضمن این که نام امید ابراهیمی را لیست جا انداخت. حتی در دقایق ابتدایی بازی هم توپ‌هایی که سمت راست دفاعی می‌آمد را با نام وریا غفوری صدا می‌زد. استاد خیابانی سپس در حدس نتیجه دیدار افغانستان و ژاپن هم حسابی کلافه شد. خیابانی ابتدا نتیجه را دو بر صفر اعلام کرده بود. در صورتی که در همان لحظه گل ششم ژاپن هم به ثمر رسیده بود. گزارشگر بازی علاوه بر این که اعتقادی به سایتِ اعلام نتایج نداشت، به لیست بازیکنان هند هم نگاهی نمی‌انداخت و نامی از بازیکنان حریف را اعلام نمی‌کرد. استاد در حین گزارش تعدادِ پنج هزار نقریِ افغان‌ها در استادیوم را بیشتر از پانزده‌هزار تماشاگر ایرانی که در دیدار مقابل گوام به آزادی رفتند، اعلام کرد. جواد خیابانی در صحنه گل هم حواسش به بازی نبود و چند ثانیه پس از لمس توپ به تور، گزارش بازی را از سر گرفت. ضمن این که زننده گل را وحید امیری اعلام کرد و پس از چند صحنه آهسته، در جمله‌ای تاریخی اعلام کرد: «ضربه دوم به توپ نخورد!»
جواد خیابانی تا پایان نیمه اول باز هم از این گزارش‌های بامزه داشت. در صحنه‌ای از بازی اعلام کرد که شماره هفتِ هندی‌ها برخلاف تمام شماره هفت‌ها، بازیکن خوبی نیست. در صحنه کرنری که آندو پشت توپ رفت هم بیان زیبایی داشت: «کم پیش می‌آید که آندو کرنر بزنه و گل نشه. که این یکی از اون کم‌هاست!»

کدخبر: 9407
  ۱۰  
آی اسپورت
2015-09-08 19:23:27
نظر دهید

۱۰ نظر
سینا
سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴، ۲۰:۴۸
من همیشه صدای آقاجواد و جناب سرهنگ و یوسقی رو قطع می کنم. تماشای فوتبال تو سکوت هم لذت داره.
-
سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴، ۲۰:۴۹
عجیب فاجعه ای بود. گیر داده بود به رنگ کفش صورتی آزمون و اصلن هم نمیدونست رنگ کفش برای پیدا کردن بازیکن ها استفاده میشه.
navid
سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۱۰
To kholaseye bazi to varzesh3, vaghti iran goal mizane, asan havaseh nist. Baade chand sanie mige, khob bale, goale avvale iran ham zade shod.... Akhe in che vazeshe....
amin
سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴، ۲۱:۲۲
صحنه اصلی رو جا انداختی
جایی که داشت تماشاگران ایرانی رو نشون میداد که با پرچم ایران دارن تشویق می کنن استاد گفت می بینیم که چقدر پرچم هند شبیه پرچم ایرانه
kia
سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴، ۲۳:۵۱
روی گل اول آزمون گفت در واقع یه دوگانگی اینجا پیش میاد .این ضربه اول و اینم ضربه دوم !
نام
چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴، ۰۱:۲۹
یکی از هنرهای استاد اینه که وقتی شروع میکنه داستان تعریف کردن به هیچ وجه نمیذاره جریان بازی
در داستان سرایی خللی وارد کنه! پنالتی، گل، هر چی بشه استاد اول باید داستانش تموم بشه بعد
اگه وقت کرد یه اشاره ای بکنه. مدتی رفته بود تو فاز افغانستان... توپ رو خط دروازه هند بود این اصلاً
عین خیالش نبود. از لحاظ فنّی در حد تانزانیا هم نیست لامصب.
بس کنید
چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴، ۰۳:۳۵
این سوژه گیر دادن به خیابانی از بی مزگی رد کرده، نفرت انگیز شده. الان این جمله "کم پیش می‌آید که آندو کرنر بزنه و گل نشه. که این یکی از اون کم‌هاست!» سوتیه اسمش!؟
-
چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۳:۵۱
تاحالا شنیدی این جمله رو: که این یکی از اون کم هاست خخخخخخخخخ
-
چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۴:۴۹
واقعا خیلی مسخره شده که به خیابانی گیر میدین و بعضی جملات ساده اسمشو میذارین سوتی یه عده هم که فکر میکنن بانمکن میان کامنت میذارن
Danial
چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۹:۳۳
من یکی‌ از بازدید کننده‌های ثابت سایت شما هستم و یک سری از مطلب سایت شما رو هم خیلی‌ دوست دارم اما باور کنید اگر بحث ایراد گرفتن از دیگران هست خیلی‌ از مطلب سایت شما بسیار جا داره واسه ایراد گرفتن. جواد خیابانی بدون شک بی‌ ایراد نیست مثل همه ما‌ها تو هر حرفه‌ای که هستیم اما اینکه شما هر چند وقت یک بار در وصف ایراد‌های جواد خیابانی مطلب می‌نویسید فکر نمیکنم کار درستی‌ باشه. اگه اشتباه نکنم فقط تو ۶-۷ ماه گذشته حداقل چند دفعه تا حالا در مذمت خیابانی مطلب نوشتین. اینکه رسانه‌ حق ایراد گرفتن از گزارشگری داره که واسه یه مملکت داره فوتبال گزارش میکنه شکی نیست اما متاسفانه قضیه داره از حالت انتقاد به مسخره کردن میرسه و خیلی‌ داره قضیه لوث میشه. حداقل به این فکر کنید که شاید بعضی‌ از مخاطبین شما به خیابانی علاقه دارن چون ۱۰۰۰ تا خاطره دارن از گزارش‌های اون و شما غیر مستقیم دارید به انتخاب مخاطب سایت خودتون بی‌ احترامی می‌کنین.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر