فهرست
سردار و طارمی؛ دورقمی ها!
سردار و طارمی؛ دورقمی ها!

سردار و طارمی؛ دورقمی ها!

آی اسپورت- تا قبل از آغاز نبرد امروز در بنگالورو، مهدی طارمی و سردار آزمون به عنوان زوج خط حمله تیم ملی روی هم 9 گل برای این تیم به ثمر رسانده بودند. این آمار، حالا در یک ساعت نخست مسابقه به 11 رسیده و حالا پسرانِ نیک حط حمله تیم کی روش، زوج دورقمی خط حمله تیم به شمار می روند. 


اولین گلِ ملی سردار آزمون، در جدال دوستانه با کره برای ایران به دست آمد. او در استرالیا دو بار به عراق و یک بار به قطر گل زد و بعد با به ثمر رساندن یک گل به ترکمنستان و دو گل به گوام، تعداد گل های ملی اش را به عدد 7 رساند تا امروز تا گل زیبای امروزش به هند، هشتمین گل ملی او باشد. مهدی طارمی نیز اولین گل های ملی را برابر گوام به ثمر رسانده بود و امروز با یک ضربه شیک، تعداد گل های ملی اش را به عدد 3 رساند. 


آنچه ارزش کار سردار و مهدی را بیشتر می کند، توجه به این نکته است که صاحبانِ این 11 گل ملی، رویِ هم تنها 16 بازی برای تیم ملی انجام داده اند. از امروز به بعد، این دو نفر تبدیل به یک زوج جدی برای خط حمله ایران خواهند بود. بازیکنانی که جای خالی رضا قوچان نژاد در ترکیب ایران را کاملا محو کردند اما هنوز باید توی بازی های بزرگ تری نیز مورد ازمایش قرار بگیرند. 

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-09-08 19:29:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر