فهرست
توفیق اجباری کی‌روش: حذف شجاعی، محرومیت رفیعی
توفیق اجباری کی‌روش: حذف شجاعی، محرومیت رفیعی

توفیق اجباری کی‌روش: حذف شجاعی، محرومیت رفیعی

آی اسپورت - مهدی طارمی که اوایل امسال برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد، فکرش را هم نمی‌کرد فقط چند ماه بعد تبدیل به بازیکن ثابت و کلیدی تیم کی‌روش شود. تیم ملی در خط حمله، رقابت سنگینی بین آزمون و گوچی داشت و شانس طارمی در این پست زیاد به نظر نمی‌رسید. در پست وینگر راست هم دژاگه و جهانبخش، گزینه‌های اول و دوم سرمربی تیم ملی بودند. ستاره بخت طارمی یک شبه طلوع کرد. مسعود شجاعی بعد از یک فصل ضعیف در قطر از تیم ملی حذف شد و رفیعی جدی‌ترین گزینه جانشینی او هم بخاطر سربازی اجازه حضور در تیم ملی را ندارد. کی‌روش هم مجبور شد طارمی را به این پست منتقل کند و ستاره جوان پرسپولیسی‌ها به خوبی جواب اعتماد او را داد.
پست فعلی طارمی در سال‌های اخیر و بعد از کنار رفتن علی کریمی و مجتبی جباری از تیم ملی، بزرگترین دغدغه کی‌روش بوده است. دغدغه‌ای که شاید طارمی 23 ساله، تا سال‌ها آن را رفع کند.


کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-09 16:31:34
نظر دهید

۱ نظر
حمید استرالیا
پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴، ۰۸:۱۱
شجاعی دیگه آخرای فوتبالش رو داره میگذرونه و حذف او بهترین تصمیم از جانب کیروش بود چرا که تا جام حهانی ۲۰۱۸ تجربه طارمی بیشتر میشه و خیلی نتیجه بهتری داره تا اینکه شجاعی بخواد دوباره بازی کنه و اعصاب مردم رو هم داغون کنه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر