فهرست
تمرین با سه بازیکن ثابت!/ برانکو و بحران؛ قبل از بازیِ پیکان
تمرین با سه بازیکن ثابت!/ برانکو و بحران؛ قبل از بازیِ پیکان

تمرین با سه بازیکن ثابت!/ برانکو و بحران؛ قبل از بازیِ پیکان

آی اسپورت- در بین همه تیم های لیگ برتری، پرسپولیس با سخت ترین قرعه در جام حذفی مواجه شده است. در شرایطی که همه تیم ها باید با تیم هایی از لیگ دو مسابقه بدهند، قرمزهای تهران با تنها تیم لیگ یکی منصرف نشده از حضور در جام حذفی، نبرد خواهد داشت. جدالی که عصر شنبه برگزار می شود تا چالش ویژه ای پیش روی پرسپولیس بگذارد. 

تیم علیرضا مرزبان، برای لیگِ برتر بسته شده و نفرات شاخص زیادی دارد و صدرنشین قاطع جدول لیگ یک نیز به شمار می رود. در نقطه مقابل پرسپولیس بدون حضور بسیاری از بازیکنان اصلی، باید مهای نبرد با پیکان شود. 

در پرسپولیس، سوشا مکانی و کمال کامیابی نیا به عنوان بازیکنان حاضر در لیست اولیه کی روش برای بازی بعدی با گوام، به دوبی سفر کرده اند تا ویزای گوام را دریافت کنند. لوکا ماریچ همچنان مصدوم است. احمد نوراللهی و میلاد کمندانی در اردوی امیدها حضور دارند و رامین رضاییان، امید عالیشاه و مهدی طارمی نیز در اردوی بزرگسلان هستند. همه این بازیکنان، در فاصله تنها یک روز به بازی با پیکان، به تهران بازخواهند گشت و بعید به نظر می رسد آمادگی این مسابقه را داشته باشند. 


از ترکیب ثابت پرسپولیس، تنها محسن بنگر، هادی نوروزی و فرشاد احمدزاده این روزها بدون مشکل در جلسه های تمرینی سرمربی کروات حاضر هستند. مهره هایی که وزن تیم در بازی شنبه روی دوش شان سنگینی خواهد کرد.  

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-09-09 16:50:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر