فهرست
تداوم بدشانسی در جام حذفی/ فقط پرسپولیس حریف دارد!
تداوم بدشانسی در جام حذفی/ فقط پرسپولیس حریف دارد!

تداوم بدشانسی در جام حذفی/ فقط پرسپولیس حریف دارد!

آی اسپورت- از امروز تا شنبه، بازی‌های مرحله یک‌شانزدهم جام حذفی کشور برگزار می‌شود و 16تیم به مرحله بعدی صعود می‌کنند.
یک طرفِ این 16بازی، تیم‌های لیگ برتری ایستاده‌اند و در طرف مقابل تیم‌های کم‌نام‌ونشانی که از لیگ‌های 2 و 3 و یا جام حذفی استان‌ها می‌آیند. به نام تیم‌ها دقت کنید: سفیر قزوین، کارای شیراز، بادرانِ تهران، امید زرکان البرز، دیانای باقرشهر و....
انصراف دسته‌جمعی تیم‌های لیگ یکی باعث شده تیم‌های کوچک‌تر تا این مرحله بالا بیایند و روبه‌روی یگ برتری‌ها بایستند. و البته این ماجرا یک استثنا دارد. فقط یک استثنا که از بدشانسیِ پرسپولیسی‌ها نصیب تیم محبوب آنها شده است. در میان 16تیمی که قرار است روبه‌روی 16تیم لیگ برتری قرار بگیرند فقط یک تیم قوی وجود دارد که پیکان تهران صدرنشین لیگ دسته اول است.
پیکان، صدرنشین فعلی لیگ دسته اول که با 10 امتیاز و بدون گل خورده در 4 بازی صدرنشین مطلق این لیگ است، در جام حذفی مقابل پرسپولیسی‌ها می‌ایستد. در واقع، از 20 تیم دسته اول تنها تیمی که انصراف نداده همین پیکان است که قدرتی فراتر از یک تیم دسته اولی دارد و می‌تواند یقه هر تیمی را در جام حذفی بگیرد.
رویارویی با حریفی چغر و بدبدن مثل پیکان را اگر به قرعه سختِ هفته‌های ابتدایی، روبه‌رویی با قوی‌ترین سپاهان فصل، و دو بار سفر به اهواز در 5 هفته اضافه کنیم به این نتیجه می‌رسیم که داد و فغان هواداران پرسپولیس از بدشانسی تیم‌شان در این فصل چندان هم بیراه نیست. آنها بدشانس‌ترین تیم این فصل را دارند. تیمی که شاید در پایان مرحله اول، تنها تیم لیگ برتر باشد که از جام حذفی کنار رفته است.
  ۲  
آی اسپورت
2015-09-09 17:05:46
نظر دهید
۲ نظر
-
چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۷:۳۳
می بینم که... لنگی ها از حالا آماده شدن برای حذف
رضا
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴، ۱۳:۲۸
عوضش تو قرعه کشیها هر سال کاری میکنند که پرسپولیس تو حذفی یکی در میان میزبان تیمهای شهرستانی باشه و در تهران میهمان تیمهای تهرانی باشه.الان 5 ساله اینجوریه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر