فهرست

زلاتان: هیچ کدام از کارهایی که انجام می دهم ساده نیست

آی اسپورت- زلاتان ایبراهیموویچ، ستاره سوئدی پاری سن ژرمن از هرنظر خاص و ویژه است؛ چه در داخل زمین چمن و چه خارج از آن. او گل هایی می زند که غیرممکن به نظر می رسد و پاس گل های عجیب و غریبی می دهد ولی درعین حال صحبت های او هم به توجه خاص و ویژه ای نیاز دارند. ایبرا یک ستاره خاص است و این را می توان هم در فوتبالش و هم در صحبت هایش جست و جو کرد.

حالا این بار زلاتان در صفحه توئیترش حرف های جالب توجهی زده:« هیچ کدام از کارهایی که من انجام می دهم ساده نیستند و برای همین این کارها را می کنم.» این یکی از پاسخ های دندان شکن ایبرا در گفت و گوی مجازی اش در توئیتر با 680 هزار هوادارش بود.

یکی دیگر از سوالاتی که از ایبرا پرسیده شد این بود:« یک انسان سالم می تواند یک ضربه برگردان از فاصله بیش از 30 متر دریک بازی ملی بزند؟» منظور ایبرا در مورد گلی بود که در بازی سوئد- انگلیس در نوامبر سال 2012 با یک ضربه برگردان تماشایی به ثمر رساند. گلی که در مراسم برترین های فیفا در سال 2013 با کسب بیشترین آرا، برنده جایزه پوشکاش (زیباترین گل سال) شد. او در پاسخ گفت:« نه یک انسان معمولی نمی تواند؛ ولی زلاتان یک انسان عادی نیست. به همین خاطر توانست این کار را انجام دهد.»

جمله جذاب بعدی زلاتان این بود:« شکست اولین گام به سمت موفقیت است. دومین گام این است که فرصت رشد کردن را به خودت بدهی»
 و ادامه داد:« یک بار فرد دانایی گفت:"سورپرایز کردن حریف کلید موفقیت است و باید  بتوانی این روند سورپرایزی را ادامه دهی و این فرد دانا، زلاتان بود."»

پیغام دیگر ایبرا بدین ترتیب بود:« وقتی گرما غیر قابل تحمل می شود، تنها می توان یک کار کرد: جو ورزشگاه را گرم تر از قبل کنی.»

فردی از زلاتان پرسید:« چرا اینقدر خودخواه و مغروری؟» و پاسخ این مهاجم سوئدی این بود:« برای آنکه بتوانی ضربات سر تماشایی بزنی، نمی توانی پاهایت را روی زمین بگذاری »
     
آی اسپورت
2014-03-12 12:43:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر