فهرست
گزارش تمرین پرسپولیس؛ سوشا پنالتی زد و رفت
گزارش تمرین پرسپولیس؛ سوشا پنالتی زد و رفت

گزارش تمرین پرسپولیس؛ سوشا پنالتی زد و رفت

آی‌اسپورت- گزارش تمرین امروز پرسپولیس را می‌خوانید.

* از آنجایی که در چند روز اخیر تمرینات سرخپوشان در ساعت 18 آغاز شده بود بسیاری از خبرنگاران، هواداران و حتی یکی از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس با فکر اینکه تمرین در ساعت 18 آغاز می‌شود دیرتر از سایرین به محل تمرین پرسپولیس آمدند. این در حالی است که در زمان شروع تمرین سرخپوشان مهرداد کفشگری از همه دیرتر به تمرین آمد و هیچ هواداری هم در ورزشگاه نبود اما با گذشت زمان به تعداد هواداران و خبرنگاران افزوده شد و هافبک تیم فوتبال پرسپولیس هم در ساعت 17 به ورزشگاه رسید.
* آندره پانادیچ مربی تیم فوتبال پرسپولیس 10 روزی به دلیل مصدومیت پسرش به مرخصی رفته بود امروز در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شد و در تمرینات حضور فعال داشت.
* تمرین سرخپوشان امروز با حدود 25 دقیقه انجام حرکات نرمشی و کششی و کار با توپ آغاز شد.
* در تمرین با لباس‌های بنفش حاضر شدند.
* به دلیل حضور 7 بازیکن پرسپولیس در اردوی تیم‌های ملی ایران و همچنین هندوراس مطابق روزهای گذشته چند بازیکن امید در تمرین سرخپوشان حاضر بودند.
* انجام بازی آقاوسط و حفظ توپ در شرایط پرس قسمت دیگری از تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس بود.
* برانکو ایوانکوویچ امروز در تمرین بارها بر سر بازیکنان فریاد می‌زد و از بازیکنانش می‌خواست مسائلی که او در نظر دارد را به درستی ایفا کنند. فریادهای برانکو امروز در نوع خودش جالب بود و بارها با کلمات فارسی بازیکنانش را تشویق و یا از آنها ایراد می‌گرفت.
* در دقایقی از تمرین محسن بنگر و سوشا مکانی برای ایمان صادقی پنالتی می‌زدند.
* شوت به دروازه و تمرین گلزنی یکی دیگر از تمرینات امروز پرسپولیسی‌ها بود.
* کریم باقری مربی تیم فوتبال پرسپولیس در جریان یکی از بخش‌های تمرین همراه با بازیکنان پا به توپ شد و بازی کرد.
* یکی دیگر از تمرینات امروز بازیکنان انجام فوتبال با سه دروازه بود که به دلیل غیب دروازه‌بان پرسپولیس ایگورپانادیچ مربی دروازه‌بانان پرسپولیس درون دروازه ایستاد.
* سوشا مکانی و کمال کامیابی‌نیا دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس بعداز تمرین امروز عازم امارات خواهند شد. این دو نفر به همراه سایر ملی‌پوشان فردا به سفارت آمریکا در امارات خواهند رفت تا برای گرفتن ویزای گوام اقدام کنند تادر صورت صلاح‌دید کارلوس کی‌روش سرمربی تیم فوتبال کشورمان به همراه سایر ملی‌پوشان برای بازی با این کشور عازم گوام شوند.


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-09-09 18:42:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر