فهرست
مسی: پیکه قبلا خیلی شوخ بود ولی آرامتر شده است
مسی: پیکه قبلا خیلی شوخ بود ولی آرامتر شده است

مسی: پیکه قبلا خیلی شوخ بود ولی آرامتر شده است

آی اسپورت- در شروع این مصاحبه، مسی بدون مقدمه سراغ شروع فوتبالش در تیم جوانان بارسلونا رفت و گفت که " بارسلونا همه چیز به من داده است. در لاماسیا شکل گرفته ام و آن چه که الان هستم، به خاطر آنهاست.

در ابتدا پیچیده بود

"برای من پیوستن به بارسلونا آرزو بود. و در ابتدا همه چیز پیچیده بود. شش ماه اول نمی‌توانستم بازی کنم زیرا دیر رسیده بودم و وقتی هم که اجازه ی بازی داشتم، مصدوم شدم.

ولی همیشه دوست داشتم که رویایم رو محقق کنم. برادرانم به آرژانتین برگشتند ولی من برای رویایم جنگیدم. رسیدن به تیم اصلی بارسلونا."

بازی نکردیم ولی آنجا بودن زیبا بود

"حضور در تیم رزرو بارسلونا، خیلی از بازیکنان مصدوم می‌شدند و به جای آنها ما را دعوت می‌کردند. به ما بازی نرسید ولی بودن در آن فضا زیبا بود."

بازیکنان جوان باید لذت ببرند

"بارسلونا یک نمونه ی خوب برای همگان است. وقتی می‌بینی بسیاری از بازیکنان بومی در تیم اصلی بازی می‌کنند، دوست دارم جوان تر هایی که با ما تمرین می‌کنند، از این کار لذت ببرند. این مهم ترین چیز در ورزش است. اگر تلاش کنند و تمام توان خود را مصرف کنند، به عقیده ی من می‌توانند رویاهایی که پا در راه آنها گذاشتند را محقق کنند."

خاطرات زیبا از سسک و پیکه

"سسک شخصیت مهمی برای رختکن بود. پسر خوبی بود و تصمیم گرفت که از بین ما برود. البته کار خوبی کرد ولی خوشحالیم که دوباره به جمع ما بازگشته است.

پیکه بسیار شوخ بود. حال کمی آرامتر است. همیشه با هم خوب بودیم."

     
آی اسپورت
2014-03-12 13:19:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر