فهرست
طالب‌لو پس از حضور در خندوانه: من کاری به عادل و کریمی ندارم
طالب‌لو پس از حضور در خندوانه: من کاری به عادل و کریمی ندارم

طالب‌لو پس از حضور در خندوانه: من کاری به عادل و کریمی ندارم

آی‌اسپورت- در هفته ورزشیِ خندوانه، وحید طالب‌لو هم دوشنبه شب مهمان رامبد جوان بود. صبحت‌های جالب طالب‌لو را با خبرورزش پس از حضور در این برنامه می‌خوانید.

چه کسی تو را به برنامه خندوانه دعوت کرد؟خود بروبچه‌های خندوانه از طرف رامبد جوان تماس گرفته و مرا دعوت کردند. البته یکی از دوستان خوبم به نام رضا نمازی مدیر تصویربرداری برنامه خندوانه است.
قبل از حضور در این برنامه تمرین هم داشتی؟تمرین خاصی نداشتم. یک سری سؤالات که از قبل معلوم بود و با همسرم مشورت کردیم و به جمع‌بندی رسیدیم.
برنامه خندوانه را مرتب دنبال می‌کنید؟تا جایی که وقت اجازه بدهد، این برنامه را تماشا می‌کنیم. البته با توجه به اینکه دیر پخش می‌شود، معمولاً تکرار خندوانه را می‌بینم.
Stand-up کمدی هم داشتی؟فی‌البداهه بود. هیچ تمرینی نداشتم. یک لحظه رامبد جوان مرا در مقابل عمل انجام شده قرار داد.
فضای برنامه خندوانه چطور بود.عالی! یک برنامه فانتزی در فضایی صمیمی و مردمی است که از حضور در آن لذت بردم.
جناب‌خان هم که نبود.جای جناب‌خان هم خالی بود اما سایر دوستان بودند.
سعید معروف، علی کریمی، عادل فردوسی‌پور و برخی از چهره‌های ورزشی به دعوت رامبد جوان پاسخ منفی دادند. نمی‌خواهید به این دوستان ورزشی توصیه کنید به خندوانه بروند؟نه، به هر حال هرکس در زندگی شخصی‌اش تفکرات و برنامه‌ای دارد و به خودم اجازه دخالت در کارهای معروف، کریمی یا عادل فردوسی‌پور را نمی‌دهم.
رامبد جوان پس از برنامه راضی بود؟تقریباً همه عوامل برنامه راضی بودند ولی امیدوارم توانسته باشم شب خوبی برای همه مردم به ویژه استقلالی‌ها رقم بزنم.
پدرتان حسین طالب‌لو بعد از برنامه تماس نگرفت که گلایه کند؟!نه، مشغول بوده و نتوانسته تلفن قبل از برنامه مرا بردارد. بعد از پایان خندوانه اتفاقاً به منزل پدرم رفتم و... البته برنامه ضبط شده بود و با یک روز تأخیر پخش شد.
حرف‌های دلی جالبی در این برنامه زدی.خودم هم باورم نمی‌شد این صحبت‌ها را انجام داده باشم. بعضی از حرف‌ها را تا به حال نزده بودم.
همسرت بابت این حرف‌ها شاکی نشد؟نه، ما از ظرفیت هم خبر داریم. البته باورش نمی‌شد من این‌قدر احساسی حرف بزنم و... اتفاقاً به شوخی گفت نمی‌دانستم این همه استعداد شکوفا نشده داری!
بعد از حضور در این برنامه به ذهنت نرسید که مثل بعضی‌ فوتبالیست‌ها وارد عرصه بازی در سریال و سینما یا مجری‌گری شوی؟اصلاً به این موضوع فکر نکردم. راستش را بخواهید دو، سه تا پیشنهاد بازی در سینما و تله‌فیلم دارم ولی قبول نمی‌کنم. در حال حاضر تمرکز من روی فوتبال است.
جالب‌ترین اتفاقی که برایت در خندوانه افتاد، چه بود؟همین که رامبد جوان با زرنگی stand-up کمدی را انداخت گردن من!
(با تعجب) انداخت گردن تو؟!غافلگیر شدم! اصلاً نمی‌دانستم قرار است چنین درخواستی از من داشته باشد.
استعداد کار کمدی داری؟استعدادش را که نمی‌دانم دارم یا نه! با توجه به اینکه همسرم همراه برادران قاسم‌خانی به نویسندگی می‌پردازد، تا حدودی شناخت دارم، شاید اگر با اطلاع قبلی چنین درخواستی از من می‌کردند، بهتر می‌توانستم اجرا کنم.
مثل پژمان جمشیدی؟!پژمان شخصیت خاصی دارد!
به عنوان سؤال آخر، فکر می‌کنی در بازی جام حذفی استقلال مقابل شهرداری سمنان بازی کنی؟من دارم خوب تمرین می‌کنم و خدا را شکر کـادر فنـی هم از عملکرد مــــن در تمرینات رضایت دارد. آمادگی بازی در جام حذفی را هم دارم ولی به این سؤال شما باید آقای پرویز مظلومی جواب بدهد. همه چیز بستگی به نظر سرمربی استقلال دارد.
     
آی اسپورت
2015-09-09 20:33:12
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر